Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Lukrecja – nowy smak świąt
środa, 01 grudnia 2010 16:20

Na zbliżające się święta Bożego Narodzenia firma Haribo proponuje Schokoko – oryginalną mieszankę żelków kokosowych i czekoladowych z nadzieniem lukrecjowym.

Lukrecja, zwana również lakrycją, to znana od wieków roślina wielu o właściwościach leczniczych. Współcześnie uprawiana jest m.in. we Włoszech oraz Hiszpanii. Jej korzeń zawiera od 5 do 14 procent gliceryzyny dającej słodkawy smak (jest 40 razy słodsza od cukru). Zawiera również glikozydy, garbniki, olejki eteryczne, flawony
i fitoncydy. Haribo już od 85 lat produkuje słodycze z wyciągiem z lukrecji. Tego typu produkty są szczególnym smakołykiem w Skandynawii – Duńczycy wprost przepadają za czarnymi żelkami o smaku lukrecji.

W tegoroczne święta również i Polacy będą mogli spróbować lukrecjowych łakoci od Haribo. Schokoko to mix żelków kokosowych i czekoladowych z nadzieniem lukrecjowym. Ich oryginalny smak na pewno mile zaskoczy dużych i małych wielbicieli słodkości.

Cena: ok. 8,50 zł/300 g

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane