Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Ananasy suszone Helio Gold
środa, 01 grudnia 2010 16:37

Urozmaicenie naszej środkowoeuropejskiej diety o słoneczne, tropikalne smaki bywa czasem trudne.

Dobrze znane dania i przekąski pragniemy zastąpić czymś nowym, o ciekawszym smaku i zapachu. Jednocześnie ważne, żeby produkt posiadał wysokie walory odżywcze. Decydując się na ananasy suszone z kolekcji Helio Gold możemy z powodzeniem wzbogacić codzienny jadłospis o oryginalne, zdrowe i pożywne egzotyczne przekąski. Nowa propozycja firmy Helio jest unikatową nowością na polskim rynku. Opakowanie zawiera 210g słodkiego rarytasu.

Suszone owoce Helio Gold pochodzą z najszlachetniejszych odmian, charakteryzując się przy tym nie tylko doskonałym smakiem, ale także niepowtarzalnie dorodnym kształtem. Przechodzące wielokrotną selekcję owoce ananasa stanowią gwarancję marki premium – jaką jest Helio Gold.

Ananasy suszony stanowią świetną przekąskę w ciągu dnia, ponieważ na długi czas niwelują uczucie głodu, a ponadto dzięki zawartej w nim naturalnej słodyczy z powodzeniem mogą zastąpić niezdrowe i kaloryczne słodycze. Rarytas firmy Helio to znakomita propozycja na spacer, stok, czy do szkoły. Duże cząstki suszone ananasa nadają się do spożywania jako samodzielna przekąska, można je dodawać do jogurtów, musli, ale także do mięs i dań kuchni orientalnej.  Nowość Helio Gold, w przeciwieństwie do ananasów kandyzowanych (czyli smażonych w słodkim syropie), to ananasy suszone,  które ze względu na  zawartość wody, a niewielką tłuszczy i cukrów, stanowią znakomite uzupełnienie zdrowej diety. Ananasy suszone Helio Gold  polecane są wszystkim aktywnym fizycznie, niezależnie od tego, czy zmęczenie zostało spowodowane sportem czy karnawałowymi szaleństwami.  

Ananasy suszone Helio Gold zostały zamknięte w wygodnych, stojących  torebkach. Opakowanie utrzymane w kolorze głębokiego granatu z wizerunkiem soczystych ananasów zostało wyposażone w nowoczesne zamknięcie strunowe, zapewniające długotrwałą świeżość produktu. Na opakowaniu producent umieścił informacje o wartościach odżywczych produktu, zawartości witamin i składników mineralnych. Cena: 9,29 zł/210 g

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane