Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Na świąteczne chwile Tchibo Exclusive 100% Arabica
środa, 01 grudnia 2010 16:49

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym pragniemy celebrować każdą chwilę spędzoną z najbliższymi.

Z myślą o rodzinnych spotkaniach przepełnionych świąteczną radością, Tchibo przygotowało specjalny zestaw, składający się z dwóch kaw Tchibo Exclusive 100% Arabica (2x250g) w eleganckim opakowaniu. Dzięki czemu nie tylko elegancko wygląda, ale też świetnie sprawdzi się w roli praktycznego podarunku.

Kawa Tchibo Exclusive 100% Arabica skomponowana jest wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki. Przed zmieszaniem są one oddzielnie palone, dzięki czemu Tchibo Exclusive 100% Arabika charakteryzuje się harmonijnym smakiem oraz wspaniałym aromatem sprawiającymi, że jest ona tak wyjątkowa jak świąteczne chwile. Doskonały smak Tchibo Exclusive 100% Arabica uwiedzie zmysły nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Kawa ta podarowana jako świąteczny prezent zapewni im podwójną przyjemność.

Podczas świąt Bożego Narodzenia co druga Polka, która jest konsumentką kawy, pije najchętniej tzw. kawę po turecku, czyli kawę mieloną, parzoną bezpośrednio w kubku, szklance czy filiżance (54 proc.).

W święta, Polki, konsumentki kawy, piją kawę głównie dla przyjemności (42 proc.) lub rano, aby się obudzić (42 proc). W domu niemalże co trzeciej Polki w czasie świat Bożego Narodzenia kawa podawana jest podczas wizyty gości (29 proc.) i równie często do deseru lub słodyczy (27 proc.).

Jeśli Polki wręczają kawę jako upominek, to najczęściej kiedy idą z wizytą (36 proc.). Prawie połowa z Polek uznaje, że kawa to praktyczny prezent, który zawsze się przyda (47 proc.).

Cena zestawu: ok. 18,99 zł

 

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane