Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Plusssz Up Magnez sprzymierzeńcem w walce ze stresem
czwartek, 02 grudnia 2010 13:28

Kolokwium na uczelni, trudny dzień w pracy, korki uliczne czy nawet stanie w długiej kolejce - wszystkie te sytuacje, cały miejski wielobój, w mniejszym bądź większym stopniu, powodują stres.

Odczucie ciągłego rozdrażnienia i dostrzeganie niepokojących objawów, takich jak drgająca powieka czy skurcze łydek, mogą oznaczać niedobór magnezu.
Napój hydrowitaminowy Plusssz Up Magnez uzupełnia 50 % dziennego zapotrzebowania organizmu na ten minerał. To doskonałe połączenie suplementu diety z napojem o orzeźwiającym smaku cytryny. Oprócz dużej dawki magnezu, zawiera kompleks witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najważniejsza z nich to witamina B6, która zwiększa od 20 do 40 % wchłanianie tego pierwiastka z przewodu pokarmowego. Plusssz Up Magnez to produkt zdrowy i niskokaloryczny, zatem jest odpowiedni także dla osób będących na diecie. Cena: 3,60 zł

 

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane