Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Pyszne śniadanie z nowym Bakalland Musli Plus
czwartek, 02 grudnia 2010 13:46

BAKALLAND Musli Plus to unikalna na rynku linia produktowa, składająca się z chrupkiego musli w pięciu popularnych smakach, wzbogaconych następującymi składnikami funkcjonalnymi: żelazem, wapniem, niacyną, witaminą E, kwasem pantotenowym, witaminą B6, witaminą B2, witaminą B1, kwasem foliowym oraz witaminą B12. Do wyboru mamy musli orzechowe, jogurtowe, tropikalne, truskawkowe i bananowe. BAKALLAND Musli Plus to pierwszy prozdrowotny koncept w kategorii musli oparty na połączeniu witamin, błonnika, żelaza i wapnia z lubianymi przez konsumentów bakaliami. Wyjątkowy smak Musli Plus, jego wartości odżywcze, sprawdzony wpływ na unormowanie procesów trawienia i zasługi przy utrzymaniu smukłej sylwetki to najistotniejsze zalety nowej linii produktów śniadaniowych BAKALLAND. Można odżywiać się zdrowo i jednocześnie smacznie, o czym przekonuje nowe Musli Plus. Cena jednego opakowania: od ok. 1 zł do 1,20 zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane