Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Wiosenne fit przekąski Helio Natura
wtorek, 28 maja 2019 11:42

 

Jeśli zależy nam na smukłej sylwetce, sprawnych mięśniach i dobrym samopoczuciu – czas ruszyć po zdrowie i włączyć do codziennej diety ekoprzekąski Helio Natura. Słonecznik łuskany i Pestki dyni Helio Natura to nowe ekoprodukty pochodzące z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego (certyfikat AGRO BIO TEST), które nie zawierają sztucznych dodatków i konserwantów. Bogate są za to w ważne dla naszego zdrowia witaminy, mikro- i makroelementy, tj. fosfor, miedź, żelazo, cynk, witaminę E i wit. z grupy B, a także potas, magnez, białko i błonnik – składniki odżywcze, które powinny się znaleźć w menu każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia. A możliwości wprowadzenia do codziennej diety jest bez liku - doskonale sprawdzą się jako samodzielna przekąska, baza do musli, wartościowy dodatek do sałatek, kanapek, makaronów, ryżu, zup… praktycznie wszystkiego, jeśli wykażemy tylko odrobinę inicjatywy i pomysłowości.

 

Wiosenne fit przekąski Helio NaturaPestki dyni i Słonecznik łuskany, podobnie jak cała linia naturalnych bakalii bez konserwantów Helio Natura – stanowią niezwykle wartościowe przekąski, które urozmaicą nasze wiosenne menu, zwłaszcza podczas wiosennych weekendów, pikników czy spotkań przy grillu… A dzięki wygodnym w użyciu opakowaniom można je zabrać ze sobą do pracy, na spacer, wycieczkę, a nawet na trening!

Ceny:
Słonecznik łuskany EKO Helio Natura - ok. 3 zł/150 g        
Pestki Dyni EKO Helio Natura - ok. 8 zł/150 g

 
Reklama
  • Caudalie
    Caudalie Vinosculpt
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane