Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Wiosenne fit przekąski Helio Natura
wtorek, 28 maja 2019 11:42

 

Jeśli zależy nam na smukłej sylwetce, sprawnych mięśniach i dobrym samopoczuciu – czas ruszyć po zdrowie i włączyć do codziennej diety ekoprzekąski Helio Natura. Słonecznik łuskany i Pestki dyni Helio Natura to nowe ekoprodukty pochodzące z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego (certyfikat AGRO BIO TEST), które nie zawierają sztucznych dodatków i konserwantów. Bogate są za to w ważne dla naszego zdrowia witaminy, mikro- i makroelementy, tj. fosfor, miedź, żelazo, cynk, witaminę E i wit. z grupy B, a także potas, magnez, białko i błonnik – składniki odżywcze, które powinny się znaleźć w menu każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia. A możliwości wprowadzenia do codziennej diety jest bez liku - doskonale sprawdzą się jako samodzielna przekąska, baza do musli, wartościowy dodatek do sałatek, kanapek, makaronów, ryżu, zup… praktycznie wszystkiego, jeśli wykażemy tylko odrobinę inicjatywy i pomysłowości.

 

Wiosenne fit przekąski Helio NaturaPestki dyni i Słonecznik łuskany, podobnie jak cała linia naturalnych bakalii bez konserwantów Helio Natura – stanowią niezwykle wartościowe przekąski, które urozmaicą nasze wiosenne menu, zwłaszcza podczas wiosennych weekendów, pikników czy spotkań przy grillu… A dzięki wygodnym w użyciu opakowaniom można je zabrać ze sobą do pracy, na spacer, wycieczkę, a nawet na trening!

Ceny:
Słonecznik łuskany EKO Helio Natura - ok. 3 zł/150 g        
Pestki Dyni EKO Helio Natura - ok. 8 zł/150 g

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane