Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Ekologiczne orzechy włoskie Helio Natura
czwartek, 03 grudnia 2020 11:50

 

Mają liczne walory prozdrowotne, imponują zawartością składników odżywczych wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a ich charakterystyczny wygląd  i  wyjątkowy  smak  zaakcentuje  każdą  potrawę, zarówno wytrawną, jak i słodką... jesienną i świąteczną! Są naturalnie pyszne i  zdrowe,  a  to  dlatego,  że  pochodzą  z  polskich  upraw ekologicznych. HELIO przedstawia kolejną EKO nowość w gamie bakalii bez konserwantów HELIO Natura: Orzechy włoskie.

 

Ekologiczne orzechy włoskie Helio Natura

 

Według tradycji, orzechy włoskiesą symbolem mądrości i szczęścia, dlatego na świątecznym stole nie może zabraknąć bożonarodzeniowych specjałów z EKO orzechami włoskimi HELIO Natura w roli głównej, które zapewnią porcję zdrowia dla całej rodziny. Orzechy włoskie z upraw ekologicznych pochodzą z polskich upraw spełniających najwyższe standardy z zakresu ekologii (Certyfikat PL-EKO-07). Większość opakowania stanowią orzechy, których połówki pozostają w całości. Zawierają mnóstwo składników odżywczych, m.in. potas, fosfor, magnez, miedź, cynk i foliany oraz witaminy E, B1, B6 oraz błonnik. Poprawiają humor - orzechy  włoskie zawierają  dużo  serotoniny,  uznawanej  za hormon szczęścia, a w depresji szczególnie odczuwamy właśnie jej brak. Co więcej, orzechy włoskie pysznie smakują i na słodko i na słono, bo sprawdzają się wyśmienicie nie tylko jako przekąska, ale także dodatek do przeróżnych ciast i deserów - zarówno na co dzień, jak i od święta... Całe połówki EKO orzechów włoskich HELIO Natura, które stanowią ponad połowę opakowania - idealnie sprawdzą się zwłaszcza w okresie świątecznym do dekoracji ciast –pierników, makowców, tortów itp. Cena: ok. 9,99-11,99 zł/ opakowanie 100 g

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane