Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Nowa Lenovo Yoga Tab 3
czwartek, 08 października 2015 09:32

Przenośna i multimedialna Lenovo YOGA Tab 2 8" - teraz z najwyższej klasy obracającą się kamerą, pracująca do 20 godzin na baterii oraz wyposażona w technologię AnyPen, aby można było robić jeszcze więcej.


Trzecia odsłona Lenovo YOGA Tablet. Urządzenie ponownie zaskakuje swoich użytkowników. Tym razem jeszcze dłuższym czasem pracy na baterii sięgającym aż do 20 godzin oraz obracającą się o 180 stopni kamerą o rozdzielczości 8MP, która uchwyci najlepsze momenty w formie filmu lub zdjęcia i może być obsługiwana gestami.

 

Lenovo Yoga Tab 3Firma Lenovo pozostała przy sprawdzonym rozwiązaniu, a mianowicie 4 sposobach używania z Lenovo YOGA Tab 3: Powieś, Postaw, Połóż, Trzymaj w dłoni, dla jeszcze większej swobody używania tabletu w każdej sytuacji. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w technologię AnyPen, dzięki której można pisać na nim, mając w ręku prawie każdy przedmiot przypominający rysik, np. długopis, widelec czy klucz.

Lenovo YOGA Tab 3 świetnie sprawdzi się w zabawie z multimediami: 8-calowy wyświetlacz HD (1280x800 pikseli) wykonany w technologii IPS o jasności 350 nitów oraz dwa przednie głośniki z technologią Dolby® ATMOS umilą oglądanie filmów, słuchanie muzyki i granie z wyjątkowo czystym i dynamicznym dźwiękiem. Co więcej, filmy w jakości HD mogą być wyświetlane bezpośrednio z internetu bez zbędnego oczekiwania, dzięki ultra szybkiemu połączeniu 4G LTE (opcjonalnie). Niezmiennie YOGA Tab 3 8 cali to urządzenie bardzo mobilne, mające kompaktowe wymiary 210 x146 x (7.0-3)mm i ważące ok. 470g.

 

Lenovo Yoga Tab 3

Za wydajność tabletu odpowiada czterordzeniowy procesor Qualcomm® takowany z częstotliwością od 1.1 GHz do1.3GHz (zależnie od wersji), wspierany przez 1GB pamięci RAM. Urządzenie oferuje 16 GB wbudowanej przestrzeni na dane, którą można rozszerzyć za pośrednictwem karty microSD aż do 128 GB. Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop i posiada przydatne gniazdo microUSB z funkcją OTG, dzięki której możemy podłączyć liczne peryferia ułatwiające pracę i rozszerzające możliwości tabletu.

Dla wygodnego i nieprzerwanego korzystania z Lenovo YOGA Tab3, zastosowano baterię o pojemności 6200mAh, która wystarcza nawet na 20 godzin pracy i blisko 10 dni w trybie czuwania. Prawdziwą innowacją jest obracająca się o 180 stopni kamera o rozdzielczości 8 megapikseli, która zagwarantuje najlepsze zdjęcia, selfie i wygląd na wideo czacie pod każdym kątem, a dodatkowo pozwala uwolnić wyobraźnię. Szybkie uruchomienie kamery jest możliwe za pomocą gestu otwarcia i zamknięcia dłoni. Lenovo YOGA Tab 3 nie potrzebuje dwóch kamer, bowiem daje jedną znakomita do wszystkich aktywności.

Lenovo YOGA Tab 3 8 cali jest dostępna w kolorze slate black w dwóch konfiguracjach:
- Lenovo YOGA Tab 3 850F 8" WiFi w cenie ok. 899 zł
- Lenovo YOGA Tab 3 850L 8" LTE w cenie ok. 1099 zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane