Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nowy podkład w kompakcie od M·A·C
czwartek, 12 czerwca 2014 09:59

MAC przedstawia nowość z linii Pro Longwear przedstawia nowość – utrzymujący się do 10 godzin podkład w kompakcie Pro Longwear SPF 20 Compact Foundation. Pro Longwear Compact Foundation SPF 20 w lekkim opakowaniu, kremowej konsystencji i matowym wykończeniu to idealny produkt przystosowany do poprawek makijażu.

 

MAC Pro Longwear SPF 20 Compact FoundationDostępny w 17 odcieniach, posiada również filtry ochronne UVA / UVB. Kryjąc w stopniu od delikatnego do średniego, pozostawi skórę w idealnym stanie, a oddychająca formuła zapewni świeży wygląd na długi czas. Cena: 138 zł

 

MAC Pro Longwear SPF 20 Compact Foundation

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane