Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena Eris
poniedziałek, 13 października 2014 14:06

Fiolet powraca każdej jesieni. Ten wyjątkowy kolor, będący połączeniem barw ciepłych i zimnych, pasuje do każdego typu urody. Nigdy nie wychodzi z mody, bo jak żaden inny dodaje głębi brązowym, niebieskim i zielonym oczom. Można go łączyć z różnymi kolorami, ale najmodniejszy jest w wersji z różem!

 

Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena ErisW jesienny makijaż Good Bye Summer Provoke wpisana jest inspirująca tajemniczość i magia kolorów lawendy złamanej śliwką, słodkiej róży i młodego wina. Cienie TwinN Eyeshadow N◦ 203 Lavender Romance zmieniają swoją moc i natężenie barw w zależności od tego, czy użyjemy ich na sucho, czy mokro. Przydymione oczy, lekko zaznaczone brwi Automatic Brow Pencil N◦ 1B lub N◦ 2B ,wyraźnie zaznaczone kontury twarzy  Blusher N◦ 54 Striking Rose, wypielęgnowane, podkreślone kolorem usta - Real Matt Lipstick N◦ 607 Pink Nuance - to przepis na idealny makijaż tej jesieni.

 

Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena Eris

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane