Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Idealny podkład na wiosnę z Color Profile
poniedziałek, 18 maja 2015 08:59

Pierwsze promienie słońca to impuls nie tylko do poszukiwania wiosennych trendów w ubiorze, ale też w makijażu i kosmetykach. Ciężkie podkłady trafiają do szuflady, triumfują lekkie przepuszczające światło fluidy. Mistrzyni Makijażu Sephora podpowiada, dlaczego warto zmienić i czym się kierować w wyborze wiosenno-letnich podkładów.


Zimą i latem używamy zupełnie różnych kosmetyków do makijażu. Podczas ciepłych miesięcy nasza cera zmienia kolor na ciemniejszy, wymaga też innego poziomu krycia i nawilżenia. Właśnie w tym czasie warto szczególnie przyjrzeć się skórze i dobrać produkt idealny dla naszej cery.

- Podkład jest jednym z ważniejszych elementów makijażu. Od niego zależy bardzo dużo, ponieważ ujednolicona cera jest punktem wyjściowym do aplikacji kolejnych kosmetyków kolorowych. Dobrze ujednolicona podkładem cera wygląda też świeżo – mówi Ania Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora.

Jakie produkty w okresie wiosennym sprawdzą się najlepiej i czy rzeczywiście musimy zmienić podkład na wiosnę?

- Latem polecam lżejsze formuły, dostosowane lepiej do upalnych dni. Jeśli nadal chcemy utrzymać efekt mocnego ujednolicenia skóry, tak bardzo uwielbiany przez Polki, zmieńmy sposób aplikacji – aplikujmy lekki podkład pędzlem z włosia naturalnego bądź warstwowo beauty blenderem Sephora. Taka metoda  zapewnia mocniejsze krycie niż aplikacja dłońmi, nawet przy lżejszej formule.

 

Podkład na wiosnęDoskonałymi produktami, które pozwolą utrzymać naturalny efekt, są dwa podkłady, które wyjątkowo często polecam klientom perfumerii: Sephora Teint Infusion oraz nowość od Marc Jacobs Beauty – podkład Genius Gel.

Sephora Teint Infusion wyrównuje koloryt cery, nie obciąża skóry i zapewnia bardzo naturalny efekt. Natomiast podkład Genius Gel Marc Jacobs zawiera wodę kokosową, działającą pielęgnacyjnie na skórę, zapewniając niezwykle nawilżenie i odżywienie nawet podrażnionej zimą skórze. Obydwa produkty idealnie sprawdzą się na wiosenne i letnie dni. Nasza skóra będzie świetlista i wypoczęta – dodaje Ania Galińska.

 

Color ProfileDobór właściwego koloru podkładu to jedno z najtrudniejszych zadań w doborze makijażu. Wiele Polek ma tendencje by wybierać zbyt ciemny.  Z pomocą przychodzi innowacyjna usługa doboru podkładu Color Profile, która właśnie pojawiła się w 40 wybranych perfumeriach sieci Sephora. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Dzięki Color Profile, możemy dokonać precyzyjnego pomiaru tonacji skóry, a następnie dobrać podkład dopasowany do naszego indywidualnego SkinTone Pantone®. Adresy perfumerii, w których bez zapisu i bezpłatnie skorzystać można z konsultacji Color Profile, można sprawdzić na www.sephora.pl.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane