Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Liquid BB Crème - krem BB nowej generacji marki Erborian
poniedziałek, 19 września 2016 08:34

Liquid BB Crème marki Erborian to pierwszy tego typu krem, wyprzedzający długą listę naśladowców. Pionierski i legendarny krem BB jest kosmetykiem do makijażu z pudrem, co czyni z niego idealne narzędzie do uzyskania efektu cery bez skazy. Skóra każdego typu go pokocha: zarówno normalna do mieszanej, jak i sucha.

 

Liquid BB Crème - krem BB nowej generacji marki ErborianErborian stworzył nawilżającą formułę w poręcznym formacie idealnym do podróży. BB Crème w płynie o jedwabistej formule i transparentnym efekcie wykończenia, w idealnie kompaktowym formacie. Krem BB Crème w płynie jest dostępny w dwóch odcieniach: jasnym i złotym.  Cena: 128 zł/14 g. Dostępny w 2 odcieniach (złotym i jasnym) wyłącznie w Sephora.

 
Reklama
  • Caudalie
    Caudalie Vinosculpt
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane