Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Liquid BB Crème - krem BB nowej generacji marki Erborian
poniedziałek, 19 września 2016 08:34

Liquid BB Crème marki Erborian to pierwszy tego typu krem, wyprzedzający długą listę naśladowców. Pionierski i legendarny krem BB jest kosmetykiem do makijażu z pudrem, co czyni z niego idealne narzędzie do uzyskania efektu cery bez skazy. Skóra każdego typu go pokocha: zarówno normalna do mieszanej, jak i sucha.

 

Liquid BB Crème - krem BB nowej generacji marki ErborianErborian stworzył nawilżającą formułę w poręcznym formacie idealnym do podróży. BB Crème w płynie o jedwabistej formule i transparentnym efekcie wykończenia, w idealnie kompaktowym formacie. Krem BB Crème w płynie jest dostępny w dwóch odcieniach: jasnym i złotym.  Cena: 128 zł/14 g. Dostępny w 2 odcieniach (złotym i jasnym) wyłącznie w Sephora.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane