Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Ultraobjętość rzęs z nową mascarą Avon
czwartek, 22 marca 2018 11:33

Która z nas nie marzy o wachlarzu rzęs, który nada spojrzeniu charakteru i magnetyzmu? Z nową mascarą Avon Ultraobjętość, dzięki innowacyjnej technologii Smartfibre o potrójnym działaniu, uzyskasz ultraobjętość, zwielokrotnienie i zagęszczenie rzęs. Aż 85% kobiet, które jako pierwsze sprawdzały tusz Ultraobjętość, potwierdza, że dodaje on rzęsom zniewalającej objętości. Mascarę sprawdziła też nowa ambasadorka Avon, Katarzyna Zielińska, która uwielbia podkreślać swoje spojrzenie.

 

Ultraobjętość z nową mascarą AvonKatarzyna Zielińska, której znakiem rozpoznawczym są piękne, zielone oczy, nie wyobraża sobie swojego makijażu bez wytuszowania rzęs. "Gdybym miała wybrać jeden, jedyny kosmetyk, którego mogłabym używać  każdego dnia, bez zastanowienia wybrałabym tusz do rzęs!" – zdradza aktorka. "Często nie mam czasu, by wykonać mocny, skomplikowany make-up, ale zawsze pamiętam o podkreśleniu oczu za pomocą mascary. Taki naturalny makijaż idealnie sprawdza się na co dzień. Dzięki mascarze Ultraobjętość moje rzęsy stają się gęste, pogrubione i pięknie rozdzielone" – dodaje.

 

Ultraobjętość z nową mascarą AvonDziałanie mascary Avon Ultraobjętość oparte jest na innowacyjnej technologii Smartfibre. Zawarte w niej mikrowłókna o różnych kształtach, otulają każdą rzęsę, dając efekt pogrubienia i wydłużenia. Formuła błyskawicznie wypełnia luki, dzięki czemu rzęs wydaje się więcej, dając efekt 100% większej gęstości. Wyprofilowana szczoteczka unosi je, nakładając formułę już od samej nasady. Ponadto nowa mascara od Avon jest wodoodporna, nie rozmazuje się, ani nie osypuje. Pokrywa rzęsy głęboką czernią i utrzymuje się przez cały dzień. Tusz do rzęs Avon Ultraobjętość można zamówić u konsultantek Avon lub kupić na stronie www.avon.pl oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach. Produkt dostępny od Katalogu 4/2018 (na rynku od 1 marca br.). Cena promocyjna: 17,99 zł/10 ml

 

Ultraobjętość z nową mascarą AvonUltraobjętość z nową mascarą AvonUltraobjętość z nową mascarą Avon

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane