Klienci

Aktualności2

Living coral we wnętrzach

Living coral we wnętrzachInstytut Pantone ogłosił kolor roku 2019. To Living coral - bardzo słoneczna i energetyczna interpretacja różu. Przywodzi ona na myśl beztroskie wakacje, napawając optymizmem i chęcią do życia.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Ultraobjętość rzęs z nową mascarą Avon
czwartek, 22 marca 2018 11:33

Która z nas nie marzy o wachlarzu rzęs, który nada spojrzeniu charakteru i magnetyzmu? Z nową mascarą Avon Ultraobjętość, dzięki innowacyjnej technologii Smartfibre o potrójnym działaniu, uzyskasz ultraobjętość, zwielokrotnienie i zagęszczenie rzęs. Aż 85% kobiet, które jako pierwsze sprawdzały tusz Ultraobjętość, potwierdza, że dodaje on rzęsom zniewalającej objętości. Mascarę sprawdziła też nowa ambasadorka Avon, Katarzyna Zielińska, która uwielbia podkreślać swoje spojrzenie.

 

Ultraobjętość z nową mascarą AvonKatarzyna Zielińska, której znakiem rozpoznawczym są piękne, zielone oczy, nie wyobraża sobie swojego makijażu bez wytuszowania rzęs. "Gdybym miała wybrać jeden, jedyny kosmetyk, którego mogłabym używać  każdego dnia, bez zastanowienia wybrałabym tusz do rzęs!" – zdradza aktorka. "Często nie mam czasu, by wykonać mocny, skomplikowany make-up, ale zawsze pamiętam o podkreśleniu oczu za pomocą mascary. Taki naturalny makijaż idealnie sprawdza się na co dzień. Dzięki mascarze Ultraobjętość moje rzęsy stają się gęste, pogrubione i pięknie rozdzielone" – dodaje.

 

Ultraobjętość z nową mascarą AvonDziałanie mascary Avon Ultraobjętość oparte jest na innowacyjnej technologii Smartfibre. Zawarte w niej mikrowłókna o różnych kształtach, otulają każdą rzęsę, dając efekt pogrubienia i wydłużenia. Formuła błyskawicznie wypełnia luki, dzięki czemu rzęs wydaje się więcej, dając efekt 100% większej gęstości. Wyprofilowana szczoteczka unosi je, nakładając formułę już od samej nasady. Ponadto nowa mascara od Avon jest wodoodporna, nie rozmazuje się, ani nie osypuje. Pokrywa rzęsy głęboką czernią i utrzymuje się przez cały dzień. Tusz do rzęs Avon Ultraobjętość można zamówić u konsultantek Avon lub kupić na stronie www.avon.pl oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach. Produkt dostępny od Katalogu 4/2018 (na rynku od 1 marca br.). Cena promocyjna: 17,99 zł/10 ml

 

Ultraobjętość z nową mascarą AvonUltraobjętość z nową mascarą AvonUltraobjętość z nową mascarą Avon

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane