Klienci

Aktualności2

Rozpocznij przygodę z fitnessem

Domyos by DecathlonCzujesz w powietrzu powoli zbliżającą się wiosnę? Nadejdzie szybciej, niż myślisz. Domyos by Decathlon przedstawia swoją nową kolekcję odzieży i akcesoriów do fitnessu.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 

Aktualności1

Letnia kolekcja IKEA

Letnia kolekcja IKEA

Superfan Fanned-Out - nowy tusz do rzęs Smashbox
czwartek, 19 kwietnia 2018 09:15

„Podczas sesji zdjęciowej liczy się każdy szczegół, a nawet każda rzęsa. Dlatego stworzyliśmy nową maskarę, która nada Twoim rzęsom nowoczesny wygląd. Dzięki tej doskonałej formule żadna rzęsa nie umknie Twojej uwadze” - Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist.

 

Superfan Fanned-Out - nowy tusz do rzęs SmashboxWydłużająca maskara nada rzęsom wyjątkowej objętości, długości i optycznie je podniesie. Specjaliści Smashbox stworzyli maskarę w intensywnie czarnym kolorze, aby rzęsy wyglądały na gęstsze i grubsze. Tusz nie zbryla się, nie rozmazuje, nie ciąży na rzęsach. Precyzyjna szczoteczka 360° składa się z podwójnego włosia: sztywniejsza część służy do nakładania tuszu, a miękkie włosie modeluje rzęsy, o jakich nie śmiałaś nawet marzyć. Wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczką, a żadna, nawet najtrudniej dostępna rzęsa, nie zostanie pominięta. Cena: 99 zł

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane