Klienci

Aktualności2

Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 
Superfan Fanned-Out - nowy tusz do rzęs Smashbox
czwartek, 19 kwietnia 2018 09:15

„Podczas sesji zdjęciowej liczy się każdy szczegół, a nawet każda rzęsa. Dlatego stworzyliśmy nową maskarę, która nada Twoim rzęsom nowoczesny wygląd. Dzięki tej doskonałej formule żadna rzęsa nie umknie Twojej uwadze” - Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist.

 

Superfan Fanned-Out - nowy tusz do rzęs SmashboxWydłużająca maskara nada rzęsom wyjątkowej objętości, długości i optycznie je podniesie. Specjaliści Smashbox stworzyli maskarę w intensywnie czarnym kolorze, aby rzęsy wyglądały na gęstsze i grubsze. Tusz nie zbryla się, nie rozmazuje, nie ciąży na rzęsach. Precyzyjna szczoteczka 360° składa się z podwójnego włosia: sztywniejsza część służy do nakładania tuszu, a miękkie włosie modeluje rzęsy, o jakich nie śmiałaś nawet marzyć. Wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczką, a żadna, nawet najtrudniej dostępna rzęsa, nie zostanie pominięta. Cena: 99 zł

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane