Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Superfan Fanned-Out - nowy tusz do rzęs Smashbox
czwartek, 19 kwietnia 2018 09:15

„Podczas sesji zdjęciowej liczy się każdy szczegół, a nawet każda rzęsa. Dlatego stworzyliśmy nową maskarę, która nada Twoim rzęsom nowoczesny wygląd. Dzięki tej doskonałej formule żadna rzęsa nie umknie Twojej uwadze” - Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist.

 

Superfan Fanned-Out - nowy tusz do rzęs SmashboxWydłużająca maskara nada rzęsom wyjątkowej objętości, długości i optycznie je podniesie. Specjaliści Smashbox stworzyli maskarę w intensywnie czarnym kolorze, aby rzęsy wyglądały na gęstsze i grubsze. Tusz nie zbryla się, nie rozmazuje, nie ciąży na rzęsach. Precyzyjna szczoteczka 360° składa się z podwójnego włosia: sztywniejsza część służy do nakładania tuszu, a miękkie włosie modeluje rzęsy, o jakich nie śmiałaś nawet marzyć. Wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczką, a żadna, nawet najtrudniej dostępna rzęsa, nie zostanie pominięta. Cena: 99 zł

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane