Klienci

Aktualności2

10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 
Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Superfan Fanned-Out - nowy tusz do rzęs Smashbox
czwartek, 19 kwietnia 2018 09:15

„Podczas sesji zdjęciowej liczy się każdy szczegół, a nawet każda rzęsa. Dlatego stworzyliśmy nową maskarę, która nada Twoim rzęsom nowoczesny wygląd. Dzięki tej doskonałej formule żadna rzęsa nie umknie Twojej uwadze” - Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist.

 

Superfan Fanned-Out - nowy tusz do rzęs SmashboxWydłużająca maskara nada rzęsom wyjątkowej objętości, długości i optycznie je podniesie. Specjaliści Smashbox stworzyli maskarę w intensywnie czarnym kolorze, aby rzęsy wyglądały na gęstsze i grubsze. Tusz nie zbryla się, nie rozmazuje, nie ciąży na rzęsach. Precyzyjna szczoteczka 360° składa się z podwójnego włosia: sztywniejsza część służy do nakładania tuszu, a miękkie włosie modeluje rzęsy, o jakich nie śmiałaś nawet marzyć. Wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczką, a żadna, nawet najtrudniej dostępna rzęsa, nie zostanie pominięta. Cena: 99 zł

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane