Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
M·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na Halloween
wtorek, 29 października 2019 08:00

M·A·C zachęca do kreatywności i dobrej zabawy przez cały rok, nie ma jednak lepszej okazji na bardziej szalone eksperymenty z makijażem niż Halloween. W tym roku ostatni dzień października upłynie pod znakiem najbardziej mrocznej z disneyowskich piękności – Czarownicy (Maleficent), za której stylizację makijażową odpowiedzialna jest marka M·A·C Cosmetics.

 

M·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na Halloween

M·A·C oferuje produkty, z pomocą których wyczarujesz wyrazisty, urzekający, klasyczny look Diaboliny:
• odważnie piękną, matową szminkę w odcieniu Russian Red
• mocno połyskujący błyszczyk Clear Lipglass
• głęboko purpurowy cień do powiek w odcieniu Scene
• przydymiony cień do powiek w odcieniu Print
• czarną mascarę In Extreme Dimension 3D
• rzęsy #36 Lash, które stworzą spektakularny efekt
• pudrowy róż w odcieniu Harmony, który podkreśli kości policzkowe.

 

M·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na HalloweenM·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na HalloweenM·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na Halloween Kolekcja Maleficent obejmuje również paletę Studio Fix Sculpt and Shape Contour Palette, Studio Fix Fluid, kredki do ust w odcieniu Vino and Cherry, fluid Pro Longwear Fluidline w odcieniu Blacktrack oraz korektor Pro Longwear Concealer.

W disneyowskiej produkcji “Czarownica 2” (oryg. “Maleficent: Mistress of Evil”) – sequelu kinowego przeboju z 2014 r. – Diabolina i jej córka Aurora zagłębiają się w mroczną tajemnicę łączących je skomplikowanych więzi rodzinnych. Relacja matki z córką zostaje wystawiona na próbę w obliczu zbliżających się zaślubin Aurory, nieoczekiwanych sojuszy oraz wkraczających na scenę nowych, ciemnych sił. Czas okazał się łaskawy dla obu pań. Ich więź, zrodzona ze zdrady, odwetu oraz – ostatecznie – miłości – rozkwitła niczym kwiat. Wrogość pomiędzy ludźmi a wróżkami nigdy jednak nie wygasła. Nadchodzący ślub Aurory z księciem Filipem to powód do świętowania w królestwie Ulstead i sąsiadującym z nim królestwie Moors oraz okazja do pojednania dwóch wrogich światów. Gdy niespodziewane spotkanie zaowocuje nowym, potężnym sojuszem, okaże się, że Czarownica i Aurora znalazły się w przeciwnych obozach w Wielkiej Wojnie, co stawia pod znakiem zapytania ich wzajemną lojalność oraz więzi rodzinne.

 

M·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na Halloween „Czarownica 2” w kinach od 18 października 2019 r. Produkty z kolekcji Maleficent dostępne są na maccosmetics.pl i w Salonach MAC.

 
Reklama
  • Caudalie
    Caudalie Vinosculpt
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane