Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej - przegląd

Świąteczne prezenty dla niejPrzygotowaliśmy dla Was zestawienie pomysłów na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. Spójrzcie, co można kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce! Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta coraz bliżej, zatem najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Domowa oaza
piątek, 24 kwietnia 2020 08:43

 

Trend domowej oazy w urządzaniu mieszkań pojawił się już kilka sezonów temu, ale obecnie szczególnie zyskał na znaczeniu. Lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem. Wraz ze stylistkami WestwingNow.pl wybraliśmy produkty i aranżacje, które pomogą stworzyć prywatną strefę relaksu.

 

Domowa oaza Psychologia koloru
Kreując domową oazę, pamiętaj o odpowiednim doborze barw. Jak podkreślają psycholodzy, mają one ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Na kolorystykę takiej aranżacji składa się biel, która łagodzi stres, brąz dający poczucie bezpieczeństwa oraz wyciszająca szarość. Te kolory stworzą spokojne, sprzyjające relaksowi wnętrze.

 

Domowa oaza Blisko natury
Przypomnij sobie, w jakim miejscu byłeś w pełni zrelaksowany. Nam na myśl przychodzi słoneczna plaża albo las, w którym unosi się zapach igliwia. Drewno, rattan i bawełna przeniosą do Twojego domu skrawek odprężającej natury. Otaczając się nimi, nawet w wielkim mieście, poczujesz się jak na łonie przyrody.

 

Domowa oaza

Piękno tkwi w prostocie
Moda na spokojne wnętrza wiąże się z popularnością filozofii mindfulness, która polega na trenowaniu wewnętrznej równowagi i umiejętności doceniania bieżącej chwili. W takiej aranżacji elementy wyposażenia powinny mieć proste, neutralne formy, które nie wywołują niepokoju. Tak jak meble, dekoracje i ceramika, które wybraliśmy razem ze stylistkami WestwingNow.pl!

 

Domowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaDomowa oazaFot. materiały prasowe WestwingNow

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane