Klienci

Aktualności2

Jak dbać narty

Jak dbać nartyDo rozpoczęcia sezonu zimowego zostało bardzo niewiele czasu. Właśnie teraz zbliża się odpowiedni moment, aby zadbać o swoje narty, które warto utrzymywać w jak najlepszym stanie przez cały rok.

 
Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Pharrell Williams gwiazdą Pozytywne Wibracje Festival
wtorek, 03 czerwca 2014 10:33

Festiwal Pozytywne Wibracje odbędzie się w piątek, 20 czerwca br., na stadionie Pepsi Arena. Tym samym impreza, organizowana przez agencję STX Jamboree od 2010 roku, przenosi się z Białegostoku do Warszawy. Główną gwiazdą festiwalu będzie Pharrell Williams, którego występ będzie jednym z zaledwie kilku koncertów artysty w Europie w 2014 roku.

 

Pharrell Williams gwiazdą IV edycji Pozytywne Wibracje FestivalW Warszawie usłyszymy między innymi największe światowe przeboje ostatniego roku: Happy,  Get Lucky oraz Blurred Lines. Pharrell Williams wykona w ramach festiwalu swój pełnowymiarowy koncert przygotowany specjalnie na największe światowe festiwale muzyczne z towarzyszeniem pełnego zespołu. W sumie do Polski przyleci około 40 osób. Nie zabraknie także dobrze znanych utworów: Drop It Like It’s Hot, Beautiful, Marilyn Monroe, Lose Yourself To Dance, Hollaback Girl, She Wants To Move, Frontin’ czy Hot In Herre.

Podczas festiwalu wystąpią także Paloma Faith, Earth Wind & Fire Experience Feat. Al McKay, Afromental & Polish Hip-Hop All-Star. Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy festiwalu. Będą co najmniej cztery gwiazdy zagraniczne, nie zabraknie także kolejnych Polaków.

Ceny biletów na trybuny Pepsi Arena to: 190 zł, 290 zł, 390 zł, 490 zł, na płytę: 390 zł, na Golden Circle 490 zł, na Golden Circle Early Entrance 590 zł. Dodatkowo będą dostępne pakiety VIP oraz loże.

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane