Klienci

Aktualności2

Jak zaplanować wyjazd na narty

Jak i gdzie zaplanować wyjazd na nartyMarzy Ci się białe szaleństwo na stoku, ale jeszcze nie masz żadnych planów? eSky przygotował krótki poradnik, dokąd najlepiej wybrać się na narty oraz jak szybko i łatwo zorganizować taki wyjazd.

 
Najpiękniejsze nowości zapachowe

Najpiękniejsze nowości zapachowePrzedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem nowości zapachowe. Na pewno każda z Was wybierze coś dla siebie. Wszystkie znajdziecie w perfumeriach Sephora.

 
Pharrell Williams gwiazdą Pozytywne Wibracje Festival
wtorek, 03 czerwca 2014 10:33

Festiwal Pozytywne Wibracje odbędzie się w piątek, 20 czerwca br., na stadionie Pepsi Arena. Tym samym impreza, organizowana przez agencję STX Jamboree od 2010 roku, przenosi się z Białegostoku do Warszawy. Główną gwiazdą festiwalu będzie Pharrell Williams, którego występ będzie jednym z zaledwie kilku koncertów artysty w Europie w 2014 roku.

 

Pharrell Williams gwiazdą IV edycji Pozytywne Wibracje FestivalW Warszawie usłyszymy między innymi największe światowe przeboje ostatniego roku: Happy,  Get Lucky oraz Blurred Lines. Pharrell Williams wykona w ramach festiwalu swój pełnowymiarowy koncert przygotowany specjalnie na największe światowe festiwale muzyczne z towarzyszeniem pełnego zespołu. W sumie do Polski przyleci około 40 osób. Nie zabraknie także dobrze znanych utworów: Drop It Like It’s Hot, Beautiful, Marilyn Monroe, Lose Yourself To Dance, Hollaback Girl, She Wants To Move, Frontin’ czy Hot In Herre.

Podczas festiwalu wystąpią także Paloma Faith, Earth Wind & Fire Experience Feat. Al McKay, Afromental & Polish Hip-Hop All-Star. Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy festiwalu. Będą co najmniej cztery gwiazdy zagraniczne, nie zabraknie także kolejnych Polaków.

Ceny biletów na trybuny Pepsi Arena to: 190 zł, 290 zł, 390 zł, 490 zł, na płytę: 390 zł, na Golden Circle 490 zł, na Golden Circle Early Entrance 590 zł. Dodatkowo będą dostępne pakiety VIP oraz loże.

 
Reklama
  • Sephora Winter Wonderland
    Sephora Winter Wonderland
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane