Klienci

Aktualności2

Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 
Nuxellence® Jeunesse - fluid odsłaniający blask skóry
poniedziałek, 11 lutego 2013 16:33

Nuxellence® JeunesseLaboratorium naukowe Nuxe po wieloletnich badaniach nad właściwościami roślin wyodrębniło trzy ekstrakty kwiatowe (Passiflora, Anchusa i Mak) i wykazało ich silne działanie w zakresie naprawy DNA mitochondrialnego.

 

Ekstrakty te zostały zawarte w Nuxellence® Jeunesse - fluidzie, który odsłania młody wygląd skóry i przywraca jej promienny blask. Preparat przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, w każdym wieku. Począwszy od pierwszej aplikacji, skóra staje się gładsza i bardziej promienna, po 4 tygodniach skóra jest wyraźnie odmłodzona. Unikalna, kremowa konsystencja o lekkim różowym kolorze jest miękka i aksamitna w dotyku. Preparat nie zawiera parabenów, 87% stanowią składniki pochodzenia naturalnego. Cena:189 zł/50 ml (butelka z pompką)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane