Klienci

Aktualności2

Living coral we wnętrzach

Living coral we wnętrzachInstytut Pantone ogłosił kolor roku 2019. To Living coral - bardzo słoneczna i energetyczna interpretacja różu. Przywodzi ona na myśl beztroskie wakacje, napawając optymizmem i chęcią do życia.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Nuxellence® Jeunesse - fluid odsłaniający blask skóry
poniedziałek, 11 lutego 2013 16:33

Nuxellence® JeunesseLaboratorium naukowe Nuxe po wieloletnich badaniach nad właściwościami roślin wyodrębniło trzy ekstrakty kwiatowe (Passiflora, Anchusa i Mak) i wykazało ich silne działanie w zakresie naprawy DNA mitochondrialnego.

 

Ekstrakty te zostały zawarte w Nuxellence® Jeunesse - fluidzie, który odsłania młody wygląd skóry i przywraca jej promienny blask. Preparat przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, w każdym wieku. Począwszy od pierwszej aplikacji, skóra staje się gładsza i bardziej promienna, po 4 tygodniach skóra jest wyraźnie odmłodzona. Unikalna, kremowa konsystencja o lekkim różowym kolorze jest miękka i aksamitna w dotyku. Preparat nie zawiera parabenów, 87% stanowią składniki pochodzenia naturalnego. Cena:189 zł/50 ml (butelka z pompką)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane