Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nuxellence® Jeunesse - fluid odsłaniający blask skóry
poniedziałek, 11 lutego 2013 16:33

Nuxellence® JeunesseLaboratorium naukowe Nuxe po wieloletnich badaniach nad właściwościami roślin wyodrębniło trzy ekstrakty kwiatowe (Passiflora, Anchusa i Mak) i wykazało ich silne działanie w zakresie naprawy DNA mitochondrialnego.

 

Ekstrakty te zostały zawarte w Nuxellence® Jeunesse - fluidzie, który odsłania młody wygląd skóry i przywraca jej promienny blask. Preparat przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, w każdym wieku. Począwszy od pierwszej aplikacji, skóra staje się gładsza i bardziej promienna, po 4 tygodniach skóra jest wyraźnie odmłodzona. Unikalna, kremowa konsystencja o lekkim różowym kolorze jest miękka i aksamitna w dotyku. Preparat nie zawiera parabenów, 87% stanowią składniki pochodzenia naturalnego. Cena:189 zł/50 ml (butelka z pompką)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane