Klienci

Aktualności2

10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 
Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nuxellence® Jeunesse - fluid odsłaniający blask skóry
poniedziałek, 11 lutego 2013 16:33

Nuxellence® JeunesseLaboratorium naukowe Nuxe po wieloletnich badaniach nad właściwościami roślin wyodrębniło trzy ekstrakty kwiatowe (Passiflora, Anchusa i Mak) i wykazało ich silne działanie w zakresie naprawy DNA mitochondrialnego.

 

Ekstrakty te zostały zawarte w Nuxellence® Jeunesse - fluidzie, który odsłania młody wygląd skóry i przywraca jej promienny blask. Preparat przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, w każdym wieku. Począwszy od pierwszej aplikacji, skóra staje się gładsza i bardziej promienna, po 4 tygodniach skóra jest wyraźnie odmłodzona. Unikalna, kremowa konsystencja o lekkim różowym kolorze jest miękka i aksamitna w dotyku. Preparat nie zawiera parabenów, 87% stanowią składniki pochodzenia naturalnego. Cena:189 zł/50 ml (butelka z pompką)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane