Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Nuxellence® Jeunesse - fluid odsłaniający blask skóry
poniedziałek, 11 lutego 2013 16:33

Nuxellence® JeunesseLaboratorium naukowe Nuxe po wieloletnich badaniach nad właściwościami roślin wyodrębniło trzy ekstrakty kwiatowe (Passiflora, Anchusa i Mak) i wykazało ich silne działanie w zakresie naprawy DNA mitochondrialnego.

 

Ekstrakty te zostały zawarte w Nuxellence® Jeunesse - fluidzie, który odsłania młody wygląd skóry i przywraca jej promienny blask. Preparat przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, w każdym wieku. Począwszy od pierwszej aplikacji, skóra staje się gładsza i bardziej promienna, po 4 tygodniach skóra jest wyraźnie odmłodzona. Unikalna, kremowa konsystencja o lekkim różowym kolorze jest miękka i aksamitna w dotyku. Preparat nie zawiera parabenów, 87% stanowią składniki pochodzenia naturalnego. Cena:189 zł/50 ml (butelka z pompką)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane