Klienci

Aktualności2

Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta coraz bliżej, zatem najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Serum Hialuronowe GlySkinCare
czwartek, 30 października 2014 09:52

Hyaluronic Serum GlySkinCare to wysoko skoncentrowane serum z kwasem hialuronowym, które doskonale wiąże wodę, głęboko nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i napiętą. Zawarte w serum składniki aktywnie usuwają oznaki starzenia, przywracając skórze jędrność i elastyczność.

 

Serum Hialuronowe GlySkinCareDługotrwałe nawilżenie skóry jest możliwe dzięki działaniu optymalnie wyselekcjonowanych, zawartych w Serum Glyskincare składników aktywnych:

Kwas Hialuronowy (HA) - polisacharyd obecny we wszystkich organizmach żywych. Jest związkiem, który silnie wiąże wodę w skórze właściwej, dzięki czemu ją nawilża.Uelastycznia naskórek, zapobiega jego wiotczeniu oraz tworzeniu się zmarszczek. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika głęboko w skórę i przy regularnej aplikacji gwarantuje długo utrzymujące się efekty nawilżenia, natomiast wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy oddziałuje na zewnętrze struktury skóry. Jego cechą jest zdolność łączenia dużych ilości wody, co jest natychmiast widoczne po aplikacji.

Hydromanil - roślinny komponent nawilżający pozyskiwany z nasion drzewa Tara (Peru), które obfitują w składniki nawilżające i odporne na wysychanie. Hydromanil natychmiastowo i długotrwale nawilża warstwę rogową naskórka, dodatkowo regulując proces jego złuszczania.Działanie powierzchniowe hydromanilu polega na natychmiastowym nawilżeniu warstwy rogowej naskórka tworząc film, który hamuje odparowanie wody z naskórka i dodatkowo zatrzymują wodę znajdującą się w produktach kosmetycznych. Natomiast jego działanie wewnętrzne skupia się na akumulacyjnym nawilżeniu i regulacji łuszczenia.

Ekstrakt z ryżu - obfituje w substancje biologicznie czynne (witaminy z grupy B), oligosacharydy (cukry), które posiadają właściwości łagodzące i nawilżające. Poprawia kondycję skóry, wywierając wpływ na jej stan.

Komórki macierzyste - proste w budowie, niezróżnicowane komórki, posiadające zdolność do samoodnowy w ciągu całego życia organizmu, w związku z tym ich populacja nie zmniejsza się i nie zużywa. Dzieląc się dają dwie komórki potomne, z których jedna pozostaje komórką macierzystą, a druga ulega ostatecznemu zróżnicowaniu. Komórki macierzyste winogron wykazują właściwości regenerujące naskórek, przeciwzmarszczkowe, uelastyczniające skórę, antyoksydacyjne, chroniące przed fotostarzeniem, pielęgnacyjne.

Kosmetyki GlySkinCare dostępne są w aptekach, w wybranych salonach kosmetycznych i dermatologicznych oraz na glyskincare.eu, admed24.pl.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane