Klienci

Aktualności2

Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 
Nocna detoksykacja komórek z Nuxellence® Detox
piątek, 16 stycznia 2015 11:30

Marka Nuxe stworzyła nowy produkt przeciwstarzeniowy, który sprawi, że nasza skóra każdego ranka będzie świeża i wypoczęta. Dzięki zastosowanej Formule Super-Detox, będącej połączeniem cukrów pozyskanych biotechnologicznie oraz ekstraktu z drzewa jedwabnego, produkt wspiera nocny proces detoksykacji komórek skóry, co przekłada się na ich bardziej efektywną odnowę nocą. Dodatkowo kwiatowe trio składników aktywnych (passiflora, anchusa i mak polny) naprawia uszkodzone DNA mitochondrialne i tym samym pomaga przywrócić komórkom skóry energię. Nuxellence® Detox to również zmysłowa i bogata konsystencja oraz niepowtarzalna, kobieca nuta zapachowa, które sprawiają, że każda aplikacja produktu staje się chwilą prawdziwej przyjemności.

 

Nuxellence® DetoxNuxellence® Detox należy stosować wieczorem, solo lub pod produkt do pielęgnacji skóry na noc. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku o wszystkich rodzajach skóry. Cena: 189 zł/50 ml (w aptekach)

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane