Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nocna detoksykacja komórek z Nuxellence® Detox
piątek, 16 stycznia 2015 11:30

Marka Nuxe stworzyła nowy produkt przeciwstarzeniowy, który sprawi, że nasza skóra każdego ranka będzie świeża i wypoczęta. Dzięki zastosowanej Formule Super-Detox, będącej połączeniem cukrów pozyskanych biotechnologicznie oraz ekstraktu z drzewa jedwabnego, produkt wspiera nocny proces detoksykacji komórek skóry, co przekłada się na ich bardziej efektywną odnowę nocą. Dodatkowo kwiatowe trio składników aktywnych (passiflora, anchusa i mak polny) naprawia uszkodzone DNA mitochondrialne i tym samym pomaga przywrócić komórkom skóry energię. Nuxellence® Detox to również zmysłowa i bogata konsystencja oraz niepowtarzalna, kobieca nuta zapachowa, które sprawiają, że każda aplikacja produktu staje się chwilą prawdziwej przyjemności.

 

Nuxellence® DetoxNuxellence® Detox należy stosować wieczorem, solo lub pod produkt do pielęgnacji skóry na noc. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku o wszystkich rodzajach skóry. Cena: 189 zł/50 ml (w aptekach)

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane