Klienci

Aktualności2

10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 
Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nocna detoksykacja komórek z Nuxellence® Detox
piątek, 16 stycznia 2015 11:30

Marka Nuxe stworzyła nowy produkt przeciwstarzeniowy, który sprawi, że nasza skóra każdego ranka będzie świeża i wypoczęta. Dzięki zastosowanej Formule Super-Detox, będącej połączeniem cukrów pozyskanych biotechnologicznie oraz ekstraktu z drzewa jedwabnego, produkt wspiera nocny proces detoksykacji komórek skóry, co przekłada się na ich bardziej efektywną odnowę nocą. Dodatkowo kwiatowe trio składników aktywnych (passiflora, anchusa i mak polny) naprawia uszkodzone DNA mitochondrialne i tym samym pomaga przywrócić komórkom skóry energię. Nuxellence® Detox to również zmysłowa i bogata konsystencja oraz niepowtarzalna, kobieca nuta zapachowa, które sprawiają, że każda aplikacja produktu staje się chwilą prawdziwej przyjemności.

 

Nuxellence® DetoxNuxellence® Detox należy stosować wieczorem, solo lub pod produkt do pielęgnacji skóry na noc. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku o wszystkich rodzajach skóry. Cena: 189 zł/50 ml (w aptekach)

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane