Klienci

Aktualności2

Living coral we wnętrzach

Living coral we wnętrzachInstytut Pantone ogłosił kolor roku 2019. To Living coral - bardzo słoneczna i energetyczna interpretacja różu. Przywodzi ona na myśl beztroskie wakacje, napawając optymizmem i chęcią do życia.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Nocna detoksykacja komórek z Nuxellence® Detox
piątek, 16 stycznia 2015 11:30

Marka Nuxe stworzyła nowy produkt przeciwstarzeniowy, który sprawi, że nasza skóra każdego ranka będzie świeża i wypoczęta. Dzięki zastosowanej Formule Super-Detox, będącej połączeniem cukrów pozyskanych biotechnologicznie oraz ekstraktu z drzewa jedwabnego, produkt wspiera nocny proces detoksykacji komórek skóry, co przekłada się na ich bardziej efektywną odnowę nocą. Dodatkowo kwiatowe trio składników aktywnych (passiflora, anchusa i mak polny) naprawia uszkodzone DNA mitochondrialne i tym samym pomaga przywrócić komórkom skóry energię. Nuxellence® Detox to również zmysłowa i bogata konsystencja oraz niepowtarzalna, kobieca nuta zapachowa, które sprawiają, że każda aplikacja produktu staje się chwilą prawdziwej przyjemności.

 

Nuxellence® DetoxNuxellence® Detox należy stosować wieczorem, solo lub pod produkt do pielęgnacji skóry na noc. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku o wszystkich rodzajach skóry. Cena: 189 zł/50 ml (w aptekach)

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane