Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Specjalna edycja World Oceans Day Crème de la Mer
czwartek, 07 maja 2015 11:47

W czerwcu 2015 marka La Mer i National Geographic Society obchodzić będą jubileusz dziesięciolecia współpracy dla wspierania działań na rzecz ochrony siedlisk morskiej flory i fauny, pomagających zachować naturalne bogactwa dla przyszłych pokoleń. Obchodzony 8 czerwca Światowy Dzień Oceanów to uczczenie całorocznej pracy, a także okazja do promowania świadomości na temat oceanicznego życia i konieczności jego ochrony. Świętując Światowy Dzień Oceanów La Mer przygotował coroczną, limitowaną edycję legendarnego Crème de la Mer, w opakowaniu inspirowanym podwodnym życiem. Dochód ze sprzedaży wesprze dalsze działania Towarzystwa National Geographic.

 

World Oceans Day Crème de la MerWspółpracując z Towarzystwem National Geographic, La Mer wspiera kolejne pokolenie badaczy, których praca ma na celu podniesienie świadomości globalnych i lokalnych społeczeństw na temat konieczności ochrony mórz i oceanów.

Marka La Mer wyraża wdzięczność za dar czystych, zdrowych i urodzajnych mórz i oceanów. Jednocześnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż można zrobić jeszcze bardzo wiele, by chronić niebieskie serce naszej planety. Stąd La Mer realizuje program Blue Heart – Niebieskie Serce, w ramach którego od 2005 r. przekazała w sumie ponad 2,6 miliona dolarów organizacjom działającym na rzecz ochrony mórz i oceanów na całym świecie.

 

World Oceans Day Crème de la MerJuż trzeci rok z rzędu La Mer współpracuje z członkinią elitarnego grona National Geographic Explorers-in-Residence – Dr Sylvią Earle, dzięki której kwestia konieczności zachowania zdrowych siedlisk oceanicznej flory i fauny stała się jednym z priorytetów organizacji ekologicznych na całym świecie. La Mer wspiera wysiłki dr Sylvii Earle oraz inicjatywy National Geographic mające na celu ochronę mórz i oceanów. Z okazji Światowego Dnia Oceanów, marka La Mer przygotowała limitowaną edycję legendarnego kremu Crème de la Mer w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu. Krem dostępny będzie w 100ml słoiczkach w czerwcu 2015 r.

Dostępność Oceans Day Crème de la Mer: od 1 czerwca 2015, salon La Mer w Galerii Mokotów w Warszawie i Galerii Stary Browar w Poznaniu. Cena: 1 600 zł/100 ml

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane