Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
PhysioLift - nowa gama przeciwstarzeniowa Avène
piątek, 02 października 2015 12:33

10 lat po premierze gamy Eluage Laboratoria Dermatologiczne Avène prezentują rewolucyjne podejście do przeciwstarzeniowej pielęgnacji - nową linię PhysioLift. Gama PhysioLift oparta jest o trzy wyjątkowo skuteczne i synergicznie uzupełniające swoje działanie substancje aktywne. Takie połączenie wytycza zupełnie nowy kierunek w procesie odbudowywania architektury i odmładzania skóry. Cząsteczki każdej z substancji aktywnych uzbrojone zostały w odpowiedniej wielkości nośniki, gwarantujące wyjątkową skuteczność penetracyjną. Pozwala to osiągnąć niespotykane dotychczas rezultaty, w zakresie wygładzenia zmarszczek i efektu liftingu.

 

PhysioLift - nowa gama przeciwstarzeniowa Avène


#1 Ascofilline ™
Unikalna w skali światowej, opracowana na wyłączność marki  Eau Thermale Avène substancja czynna, o właściwościach nawilżających i stymulujących naturalną syntezę kolaganu w skórze.  Odbudowuje  siatkę włókien kolagenowych, dzięki czemu odtwarza strukturę skóry właściwej i wzmacnia jej podstawę.

Ascofyllum Nodosum to gatunek algi brunatnej, który ze względu na wysoką zawartość fukanów sulfonowanych, wpływających na odpowiedni poziom nawilżenia skóry, od lat był obiektem zainteresowania naukowców marki Eau Thermale Avène. Problemem była jednak duża masa cząsteczkowa, uniemożliwiająca wnikanie substancji w głąb naskórka. Laboratoria Dermatologiczne Avène sprostały wyzwaniu zoptymalizowania wielkości cząsteczki i dzięki innowacyjnemu procesowi depolimeryzacji uzyskano możliwie najmniejszą, ale skuteczną frakcję aktywną algi nazwaną Ascofilline™.

Ascofilline™ jest  innowacyjnym składnikiem aktywnym odmładzającym architekturę skóry – siatka włókien kolagenowych jest gęstsza, przez co powierzchnia skóry bardziej jędrna, a głębokie zmarszczki mniej widoczne. To obecnie wiodący składnik marki Eau Thermale Avène, pod względem stymulowania naturalnej syntezy kolagenu w skórze.

#2 Mono-oligomery kwasu hialuronowego
Rewolucyjna wielkość frakcji kwasu hialuronowego, o wyjątkowej skuteczności i zdolnościach penetracyjnych. Mono-oligomery kwasu hialuronowego wzmacniają budowę skóry, zapewniając jej sprężystość i wytrzymałość.

Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem macierzy pozakomórkowej i ma zasadnicze znaczenie, w zakresie podtrzymywania stabilności konstrukcji skóry. Dzięki właściwościom wypełniającym, na zasadzie pęczniejącego żelu, pomaga w tworzeniu gęstej, sprężystej podstawy zapewniającej skórze elastyczność i wytrzymałość. Cząsteczki kwasu hialuronowego mają jednak dużą masę, co znacząco ogranicza ich zdolności penetracyjne. W 2005 roku, Laboratoriom Dermatologicznym Avène po raz pierwszy udało się zastosować kwas hialuronowy w formie frakcji (H.A.F.)o odpowiedniej masie cząsteczkowej i zdolnościach stymulowania naturalnej syntezy kwasu hialuronowego w skórze.10  lat później, w 2015 roku   naukowcy osiągnęli jeszcze większą precyzję. Zdołali zidentyfikować minimalną wielkość frakcji, która jest jednocześnie maksymalnie aktywna w neosyntezie kwasu hialuronowego. Wyodrębnienie mono-oligomerów kwasu hialuronowego jest rewolucyjnym osiągnięciem: naturalne zasoby kwasu hialuronowego zostają odnowione, a tym samym architektura skóry zostaje wzmocniona – staje się bardziej sprężysta i mocna.

#3 Retinaldehyd
Wzorcowa substancja o działaniu przeciwzmarszczkowym i odnawiającym skórę.

Retinaldehyd jest jedną z najskuteczniejszych substancji czynnych o klinicznie i naukowo  potwierdzonym działaniu przeciwzmarszczkowym i odnawiającym. Jest to bezpośredni prekursor kwasu retinowego. Dostarcza aktywną formę witaminy A bezpośrednio do wnętrza skóry, zapewniając natychmiastowy efekt naprawczy. Jest w naturalny sposób wchłaniany przez komórki, gdzie stosownie do potrzeb skóry i z rzadszym niż w przypadku innych retynoidów stosowanych miejscowo ryzykiem podrażnień, zostaje przekształcony w kwas retinowy. Niewykorzystany Retinaldehyd jest magazynowany w skórze w formie estrów kwasu retinowego, czyli w takiej postaci, w jakiej  skóra naturalnie magazynuje witaminę A. Retinaldehyd aktywizuje funkcje ochronne oraz stanowi gwarancję stabilności i wytrzymałości architektury skóry.

Gamę PhysioLift tworzą:
PhysioLift Dzień Krem wygładzający i Emulsja wygładzająca - 104,99 zł/30 ml
PhysioLift Noc Balsam wygładzająco-regenerujący na noc - 109,99 zł/30 ml
PhysioLift Krem pod oczy - 89,99 zł/15 ml
PhysioLift Koncentrat wypełniający - 114,99 zł/15 ml

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane