Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Rêve de Miel® - miodowa pielęgnacja ciała jesienią
wtorek, 27 października 2015 10:32

Rêve de Miel®Jesień to przede wszystkim okres zmiennych temperatur, wiatru, deszczu, czasami słońca, na które nasza skóra reaguje coraz większym przesuszeniem. Staje się szorstka, dochodzi do wyraźnego spadku jej elastyczności, a cera zmienia swój koloryt na szary i matowy.

Dlatego jesienna pielęgnacja ciała powinna nieco różnić się od tej, która towarzyszy nam w pozostałych porach roku. Teraz, kiedy jest coraz zimniej, a powietrze w pomieszczeniach staje się suche, czas zmienić lekki, owocowy żel pod prysznic na bardziej bogatą formułę.

Żel oczyszczający do twarzy i ciała Rêve de Miel® Nuxe
Ten bogaty, rozkosznie miodowy żel, nie zawierający mydła, o formule wzbogaconej o środki powierzchniowo czynne, oczyszcza nie wysuszając, a jednocześnie kojąc i chroniąc, nawet najbardziej wrażliwą skórę. Z Rêve de Miel® Nuxe każda chwila pod prysznicem staje się rozkosznym i odprężającym doznaniem. Formuła żelu zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera parabenów. Cena: 81 zł/400 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane