Klienci

Aktualności2

Jak zaplanować wyjazd na narty

Jak i gdzie zaplanować wyjazd na nartyMarzy Ci się białe szaleństwo na stoku, ale jeszcze nie masz żadnych planów? eSky przygotował krótki poradnik, dokąd najlepiej wybrać się na narty oraz jak szybko i łatwo zorganizować taki wyjazd.

 
Najpiękniejsze nowości zapachowe

Najpiękniejsze nowości zapachowePrzedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem nowości zapachowe. Na pewno każda z Was wybierze coś dla siebie. Wszystkie znajdziecie w perfumeriach Sephora.

 
Soraya Liftensive - lifting od fundamentów
czwartek, 10 grudnia 2015 10:50

Soraya Liftensive to zaawansowana pielęgnacja skierowana do kobiet 40+, 50+ i 60+, których skóra potrzebuje nie tylko działania przeciwzmarszczkowego, ale także intensywnej odbudowy, głębokiej regeneracji oraz szybkiej poprawy jędrności i napięcia.

 

Soraya LiftensiveKoncepcja liftingu od fundamentów w formułach kremów Liftensive zrealizowana jest poprzez unikalne składniki aktywne:

Kompleks LIFT-UP - zawarty w kremach na dzień daje natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne napięcie i wygładzenie, zapewniając efekt liftingu, dzięki któremu zmarszczki są mniej widoczne.
Kompleks DEEP-LIFT - zawarty w kremach na noc odbudowuje i regeneruje skórę od wewnątrz, w efekcie zapewniając redukcje zmarszczek i odmłodzenie wyglądu skóry.


Dzięki takiemu, podwójnemu działaniu już w kilka tygodni skóra staje się bardziej jędrna, zmarszczki wygładzone, a twarz wygląda młodziej.

 

Soraya Liftensive

 

W linii Liftensive dostępne są kremy na dzień oraz kremy na noc dla trzech grup wiekowych 40+, 50+ i 60+ oraz krem pod oczy i liftingująca maseczka. Każdy produkt wzbogacony jest w składniki dodatkowe dopasowane do potrzeb skóry w danym wieku.

 

Soraya LiftensiveKrem przeciwzmarszczkowy 40+ na dzień: Lift-Up Complex + Kwas Hialuronowy - 27,99 zł/50 ml
Krem regenerujący 40+ na noc: Deep-Lift Complex + Kwas Hialuronowy - 27,99 zł/50 ml
Krem przeciwzmarszczkowy 50+ na dzień: Lift-Up Complex + Retinol - 27,99 zł/50 ml
Krem regenerujący 50+ na noc: Deep-Lift Complex + Retinol - 27,99 zł/50 ml
Krem przeciwzmarszczkowy 60+ na dzień: Lift-Up Complex + Ceramidy - 27,99 zł/50 ml
Krem regenerujący 60+ na noc: Deep-Lift Complex + Ceramidy - 27,99 zł/50 ml
Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy na dzień i na noc: Lift-Up Complex + Deep-Lift Complex + Kwas hialuronowy - 19,99 zł/15 ml
Liftingująca maseczka: Lift-Up Complex + Kwas hialuronowy + Q10 - 2,99 zł/2 saszetki x5 ml

 
Reklama
  • Sephora Winter Wonderland
    Sephora Winter Wonderland
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane