Klienci

Aktualności2

Jesienny makijaż według Sephora

Jesienna odsłona makijażu według SephoraW tym sezonie Sephora lansuje drapieżny look oparty na mocnym, wielowymiarowym makijażu oka. Mamy też nową odsłonę kreski na górnej powiece oraz wyraziste pierzaste brwi na pierwszym planie.

 
Jesień w home&you

Jesienne nastroje w home&youZobaczcie jesienne propozycje stylistów home&you, którzy – jakby przewidując pochmurną aurę – rekomendują aranżacje pełne rozweselającej zieleni i subtelnej koronki.

 
Soraya Liftensive - lifting od fundamentów
czwartek, 10 grudnia 2015 10:50

Soraya Liftensive to zaawansowana pielęgnacja skierowana do kobiet 40+, 50+ i 60+, których skóra potrzebuje nie tylko działania przeciwzmarszczkowego, ale także intensywnej odbudowy, głębokiej regeneracji oraz szybkiej poprawy jędrności i napięcia.

 

Soraya LiftensiveKoncepcja liftingu od fundamentów w formułach kremów Liftensive zrealizowana jest poprzez unikalne składniki aktywne:

Kompleks LIFT-UP - zawarty w kremach na dzień daje natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne napięcie i wygładzenie, zapewniając efekt liftingu, dzięki któremu zmarszczki są mniej widoczne.
Kompleks DEEP-LIFT - zawarty w kremach na noc odbudowuje i regeneruje skórę od wewnątrz, w efekcie zapewniając redukcje zmarszczek i odmłodzenie wyglądu skóry.


Dzięki takiemu, podwójnemu działaniu już w kilka tygodni skóra staje się bardziej jędrna, zmarszczki wygładzone, a twarz wygląda młodziej.

 

Soraya Liftensive

 

W linii Liftensive dostępne są kremy na dzień oraz kremy na noc dla trzech grup wiekowych 40+, 50+ i 60+ oraz krem pod oczy i liftingująca maseczka. Każdy produkt wzbogacony jest w składniki dodatkowe dopasowane do potrzeb skóry w danym wieku.

 

Soraya LiftensiveKrem przeciwzmarszczkowy 40+ na dzień: Lift-Up Complex + Kwas Hialuronowy - 27,99 zł/50 ml
Krem regenerujący 40+ na noc: Deep-Lift Complex + Kwas Hialuronowy - 27,99 zł/50 ml
Krem przeciwzmarszczkowy 50+ na dzień: Lift-Up Complex + Retinol - 27,99 zł/50 ml
Krem regenerujący 50+ na noc: Deep-Lift Complex + Retinol - 27,99 zł/50 ml
Krem przeciwzmarszczkowy 60+ na dzień: Lift-Up Complex + Ceramidy - 27,99 zł/50 ml
Krem regenerujący 60+ na noc: Deep-Lift Complex + Ceramidy - 27,99 zł/50 ml
Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy na dzień i na noc: Lift-Up Complex + Deep-Lift Complex + Kwas hialuronowy - 19,99 zł/15 ml
Liftingująca maseczka: Lift-Up Complex + Kwas hialuronowy + Q10 - 2,99 zł/2 saszetki x5 ml

 
Reklama
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
  • Follow The Sun Collection - nowa kolekcja Bobbi Brown
    Bobbi Brown
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
Reklama

Ostatnio komentowane