Klienci

Aktualności2

Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta coraz bliżej, zatem najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Silvercare - chusteczki ze srebrem koloidalnym
czwartek, 28 stycznia 2016 12:44

 

Silvercare to jedyna na rynku, innowacyjna forma zastosowania srebra koloidalnego. Chusteczki nawilżane srebrem koloidalnym Silvercare działają antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo (zwalczają aż 99,9% drobnoustrojów będących w ich zasięgu). Zmniejszają przetłuszczanie skóry oraz ograniczają jej potliwość. Silvercare jako jedyne chusteczki na rynku nie zawierają konserwantów ani alkoholu, więc mogą być używane nawet przez osoby ze skórą atopową i skłonną do alergii. Są w 100% hipoalergiczne.

 

Silvercare - chusteczki ze srebrem koloidalnymChusteczki Silvercare to kosmetyk, który łączy niezwykłe właściwości srebra koloidalnego z wygodą stosowania. Podczas podróży, do odświeżenia skóry w ciągu dnia, w pracy czy w szkole, małe poręczne opakowanie zmieści się w każdej torebce.  Cena: ok. 14 zł/20 szt. (w aptekach)

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane