Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nuxuriance® Ultra - nowa gama przeciwstarzeniowa Nuxe
piątek, 05 lutego 2016 11:08

Nuxuriance® Ultra to nowa gama pielęgnacyjna dla wymagających kobiet, która powstała jako unowocześniona wersja Nuxuriance®. Bazuje ona na innowacyjnych badaniach botanicznych Laboratorium Nuxe - składniku nowej generacji - komórkach Bi-Kwiatowych, stworzonych z Bungewilli oraz Szafranu. Ta oryginalna i ekscytująca innowacja możliwa jest dzięki 7 zgłoszonym we Francji patentom, które mają wpływ na regenerację skóry.


Z wiekiem oznaki starzenia skóry stają się coraz bardziej widoczne: głębsze zmarszczki, osłabienie skóry, utrata jej napięcia i gęstości oraz naturalnego blasku. Aby przywrócić zdolność skóry do odnowy i regeneracji, Laboratorium Nuxe wykorzystało nowoczesną technologię, opartą na doświadczeniu w pozyskiwaniu surowców roślinnych.

 

Nuxuriance® UltraZwykle “tradycyjne” komórki roślinne pozyskiwane są z roślin jednego gatunku. Natomiast w najnowszym odkryciu Laboratorium Nuxe  - komórkach roślinnych Bi- Kwiatowych, wchodzących w skład Nuxuriance® Ultra, aktywne cząsteczki z niezwykle cennego kwiatu Szafranu, zostały zamknięte w komórkach innego kwiatu, Bugenwilli. W efekcie uzyskano niezwykle skuteczne działanie, skierowane na osiągnięcie konkretnych celów, rozłożonych w czasie. Komórki Bi-Kwiatowe otrzymuje się poprzez inkubację komórek Bugenwilli ekstraktem z kwiatu Szafranu, przez 12 do 48 godzin, w ściśle określonych warunkach. Ta opatentowana enkapsulacja składnika pochodzenia naturalnego w komórkach Bugenwilli, wzmacnia skuteczność regeneracyjną ekstraktu z Szafranu.


Aktywny ekstrakt z kwiatu Szafranu
Ekstrakt ten jest pozyskiwany z kwiatów Szafranu, najdroższej przyprawy świata. Pochodzące z Indii kwiaty, używane w Laboratorium Nuxe, są suszone, kruszone i macerowane, a następnie filtrowane dla pozyskania aktywnych cząsteczek, w szczególności polisacharydów i polifenoli. Laboratorium Nuxe wykazało regeneracyjne działanie ekstraktu z Szafranu na komórki skóry.

Roślinne komórki z kwiatu Bugenwilli
Pozyskiwane z określonej części rośliny niezróżnicowane komórki roślinne charakteryzują się tym, że są otoczone błoną, która przypomina międzykomórkowe lipidy w naskórku. Są one całkowicie biokompatybilne oraz zawierają 21 aminokwasów, 14 kwasów tłuszczowych, 6 witamin, 9 mikroelementów, białek, lipidów i cukrów. Wszystkie te aktywne składniki wspomagają proliferację komórek w naskórku.

Działanie komórek Bi-Kwiatowych jest wzmocnione przez ekskluzywny naturalny kompleks aktywny - ekstrakt z alg morskich, egzopolisacharydy morskie, komórki kakaowca, kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej - co wspomaga przywrócenie czterech głównych funkcji fibroblastów: proliferację komórek, syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, naprężanie włókien podtrzymujących i mobilność komórkową.

Gamę Nuxuriance® Ultra tworzą:

Serum o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 191 zł/30 ml
Krem - Fluid o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 181 zł/50 ml
Krem o bogatej konsystencji o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 181 zł/50 ml
Krem na noc o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 181 zł/50 ml
Krem do pielęgnacji okolic oczu i ust o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 144 zł/15 ml
Maseczka Roll-on o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 166 zł/50 ml

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane