Klienci

Aktualności2

Living coral we wnętrzach

Living coral we wnętrzachInstytut Pantone ogłosił kolor roku 2019. To Living coral - bardzo słoneczna i energetyczna interpretacja różu. Przywodzi ona na myśl beztroskie wakacje, napawając optymizmem i chęcią do życia.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Nuxuriance® Ultra - nowa gama przeciwstarzeniowa Nuxe
piątek, 05 lutego 2016 11:08

Nuxuriance® Ultra to nowa gama pielęgnacyjna dla wymagających kobiet, która powstała jako unowocześniona wersja Nuxuriance®. Bazuje ona na innowacyjnych badaniach botanicznych Laboratorium Nuxe - składniku nowej generacji - komórkach Bi-Kwiatowych, stworzonych z Bungewilli oraz Szafranu. Ta oryginalna i ekscytująca innowacja możliwa jest dzięki 7 zgłoszonym we Francji patentom, które mają wpływ na regenerację skóry.


Z wiekiem oznaki starzenia skóry stają się coraz bardziej widoczne: głębsze zmarszczki, osłabienie skóry, utrata jej napięcia i gęstości oraz naturalnego blasku. Aby przywrócić zdolność skóry do odnowy i regeneracji, Laboratorium Nuxe wykorzystało nowoczesną technologię, opartą na doświadczeniu w pozyskiwaniu surowców roślinnych.

 

Nuxuriance® UltraZwykle “tradycyjne” komórki roślinne pozyskiwane są z roślin jednego gatunku. Natomiast w najnowszym odkryciu Laboratorium Nuxe  - komórkach roślinnych Bi- Kwiatowych, wchodzących w skład Nuxuriance® Ultra, aktywne cząsteczki z niezwykle cennego kwiatu Szafranu, zostały zamknięte w komórkach innego kwiatu, Bugenwilli. W efekcie uzyskano niezwykle skuteczne działanie, skierowane na osiągnięcie konkretnych celów, rozłożonych w czasie. Komórki Bi-Kwiatowe otrzymuje się poprzez inkubację komórek Bugenwilli ekstraktem z kwiatu Szafranu, przez 12 do 48 godzin, w ściśle określonych warunkach. Ta opatentowana enkapsulacja składnika pochodzenia naturalnego w komórkach Bugenwilli, wzmacnia skuteczność regeneracyjną ekstraktu z Szafranu.


Aktywny ekstrakt z kwiatu Szafranu
Ekstrakt ten jest pozyskiwany z kwiatów Szafranu, najdroższej przyprawy świata. Pochodzące z Indii kwiaty, używane w Laboratorium Nuxe, są suszone, kruszone i macerowane, a następnie filtrowane dla pozyskania aktywnych cząsteczek, w szczególności polisacharydów i polifenoli. Laboratorium Nuxe wykazało regeneracyjne działanie ekstraktu z Szafranu na komórki skóry.

Roślinne komórki z kwiatu Bugenwilli
Pozyskiwane z określonej części rośliny niezróżnicowane komórki roślinne charakteryzują się tym, że są otoczone błoną, która przypomina międzykomórkowe lipidy w naskórku. Są one całkowicie biokompatybilne oraz zawierają 21 aminokwasów, 14 kwasów tłuszczowych, 6 witamin, 9 mikroelementów, białek, lipidów i cukrów. Wszystkie te aktywne składniki wspomagają proliferację komórek w naskórku.

Działanie komórek Bi-Kwiatowych jest wzmocnione przez ekskluzywny naturalny kompleks aktywny - ekstrakt z alg morskich, egzopolisacharydy morskie, komórki kakaowca, kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej - co wspomaga przywrócenie czterech głównych funkcji fibroblastów: proliferację komórek, syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, naprężanie włókien podtrzymujących i mobilność komórkową.

Gamę Nuxuriance® Ultra tworzą:

Serum o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 191 zł/30 ml
Krem - Fluid o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 181 zł/50 ml
Krem o bogatej konsystencji o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 181 zł/50 ml
Krem na noc o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 181 zł/50 ml
Krem do pielęgnacji okolic oczu i ust o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 144 zł/15 ml
Maseczka Roll-on o “globalnym” działaniu przeciwstarzeniowym - 166 zł/50 ml

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane