Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Limitowana edycja olejku Huile Prodigieuse® 2016
poniedziałek, 21 marca 2016 10:18

Limitowana edycja olejku Huile Prodigieuse® 2016 Nuxe przywodzi na myśl romantyczny spacer po najważniejszych zabytkach Paryża nocą. Ta inspirująca wycieczka zabierze nas wzdłuż Lewego Brzegu Sekwany, od Wieży Eiffla do Panteonu, kontynuując wzdłuż nabrzeża ku katedrze Notre Dame, przechodząc przez Sekwanę i wspinając się na szczyt góry aż do Sacré Coeur. Wszystkie te symboliczne budynki przypominają nam o pięknie Paryża i paryskich kobiet. Wizerunki na butelce świadczą o ponadczasowym uroku Paryża.

 

Limitowana edycja olejku Huile Prodigieuse® 2016Suchy olejek Huile Prodigieuse® wyróżnia się naturalną i skuteczną formułą, która jest niezwykle odżywcza i nawilżająca, a jednocześnie subtelna i lekka.

Naturalny
Ta w 97,8% naturalna formuła olejku zawdzięcza swoją skuteczność unikalnemu połączeniu 6 szlachetnych olejów roślinnych z: orzechów makadamia, orzechów laskowych, ogórecznika, słodkich migdałów, kamellii i ziela dziurawca. Wzbogacona jest o witaminę E i nie zawiera silikonów oraz środków konserwujących.

Uzależniający
Niepowtarzalny zapach olejku, przywołujący wspomnienia słonecznych dni i bosych stóp na ciepłym piasku, otula Twoją skórę nawet w środku mroźnej zimy, podczas gdy charakterystyczne nuty głowy z kwiatem pomarańczy oraz bergamotki, kwiatowe nuty serca z różą, gardenią i magnolią, a także nieodparcie seksowne nuty bazy z kokosem i wanilią, opanowują nasz umysł.


Unikalny
Charakterystyczna, zmysłowa konsystencja suchego olejku pozostawia skórę nieskończenie miękką i jedwabiście gładką, nie pozostawiając tłustego filmu.

Wielofunkcyjny
Olejek Huile Prodigieuse® doskonale sprawdza się przez cały rok, zarówno latem, jak i zimą, odżywia, naprawia i upiększa twarz, ciało i włosy.

Tajemniczy
Formuła suchego olejku jest ściśle strzeżoną tajemnicą Laboratorium NUXE.


Cena: 123 zł/100 ml

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane