Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Zestaw The Revitalizing Collection na lato od La Mer
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 09:03

Letnia pielęgnacja skóry powinna opierać się nie tylko na ochronie przeciwsłonecznej w trakcie dnia, ale także na głębokim nawilżaniu i rewitalizowaniu skóry, silniej narażonej na procesy starzenia w słoneczne i gorące dni. Marka La Mer przygotowała wyjątkowy zestaw pielęgnacyjny, na który składają się 3 kroki luksusowej pielęgnacji, zamknięte w wyjątkowej, eleganckiej kosmetyczce, którą można zabrać na wakacyjny wyjazd. W The Revitalizing Collection znajdują się nawilżający, legendarny Creme The La Mer, intensywnie rewitalizująca maska Intensive Revitalizing Mask oraz rozświetlający żel pod oczy The Illuminating Eye Gel.

 

The Revitalizing Collection La MerKolekcja Revitalizing Collection to trzy wyjątkowe produkty La Mer, które pozwolą nawilżyć, odżywić i rozświetlić skórę:
- Krem nawilżający The Creme de la Mer (30ml)
- Maskę Intensywnie Rewitalizującą  Intensive Revitalizing Mask (30ml)
- Rozświetlający żel pod oczy  The Illuminating Eye Gel (15ml)
- Kosmetyczka

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży od maja 2016 w sieci Perfumerii Douglas oraz w Salonie Firmowym La Mer w Galerii Mokotów w Warszawie. Cena: 986 zł

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane