Klienci

Aktualności2

Jak zaplanować wyjazd na narty

Jak i gdzie zaplanować wyjazd na nartyMarzy Ci się białe szaleństwo na stoku, ale jeszcze nie masz żadnych planów? eSky przygotował krótki poradnik, dokąd najlepiej wybrać się na narty oraz jak szybko i łatwo zorganizować taki wyjazd.

 
Najpiękniejsze nowości zapachowe

Najpiękniejsze nowości zapachowePrzedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem nowości zapachowe. Na pewno każda z Was wybierze coś dla siebie. Wszystkie znajdziecie w perfumeriach Sephora.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Collagen Booster – nowa seria Eveline Cosmetics
poniedziałek, 06 czerwca 2016 10:00

 

Kremy, w których nazwie znajdujemy określenie „booster” działają jako produkty gwarantujące przyspieszony efekt działania kosmetyku i są rekomendowane dla osób, których skóra wymaga ekspresowego odżywienia, poprawy wyglądu i odmłodzenia. Ich działanie jest oparte zarówno na uzyskaniu natychmiastowego efektu poprawy wyglądu skóry jak również jest nastawione na wspieranie naturalnych funkcji skóry odpowiedzialnych za regenerację i odnowę komórkową. Każda kobieta chciałby aby jej skóra była gładka, wypielęgnowana i jędrna. Sięgając po kremy typu „booster” można liczyć na błyskawiczne uzyskanie tego efektu. Niezbędnym warunkiem ładnego wyglądu skóry jest zapewnienie jest pielęgnacji dostosowanej zarówno do wieku jak i trybu życia. Mimo, że proces starzenia jest nieuchronny to jednak niezależnie od wieku można wyglądać atrakcyjnie i zadziwiać otoczenie jędrną i pozbawioną zmarszczek skórą.

 

Collagen Booster – nowa seria Eveline CosmeticsNowa linia produktów Collagen Booster firmy Eveliene Cosmetics to produkty, które zapewniają profesjonalną pielęgnację przeznaczoną dla cer dojrzałych, na których widać oznaki upływu czasu. Każda kobieta, która nie jest zadowolona z wyglądu swojej skóry już po kilku dniach stosowania tych produktów zauważy, że jej skóra w widoczny sposób ulegnie poprawie. Kluczowym składnikiem każdego z kremów nowej linii jest aktywny kolagen, dzięki któremu dochodzi do wzmocnienia włókien kolagenowych skóry i uzyskania natychmiastowego działania  liftingującego.  Drugi kluczowy substrat – Hyaluron Skin Repair™ działa jeszcze skuteczniej niż sam kwas hialuronowy, zapewnia głębokie nawilżenie skóry, pobudza produkcję nowych, tak ważnych dla młodości skóry komórek.

W linii znajdziemy:
Collagen Booster 40+ krem serum na dzień
Collagen Booster 40+ krem na noc
Collagen Booster 50+ krem na dzień
Collagen Booster 50+ krem na noc
Collagen Booster 60+ krem na dzień
Collagen Booster 60+ krem koncentrat na noc

Ciekawostką linii jest dodatkowa obecność dwu produktów pielęgnacyjnych z tak zwany, efektem „blur”. Są to kosmetyki, które tworzą na skórze przezroczystą powłoczkę, która równomiernie odbija światło, zmniejsza widoczność porów, drobnych zmarszczek i innych niedoskonałości. Kiedyś efekt „blur” uzyskiwano poprzez nałożenie cienkiej warstwy wazeliny na obiektyw przez co dochodziło do lekkiego rozmycia obrazu dającego efekt odmłodzenia twarzy. Obecnie efekt ten można uzyskać dzięki specjalnej formule kremu. Krem z efektem blur można stosować samodzielnie lub jako bazę pod makijaż. Kremy blur mogą one być przeznaczone do różnych typów cery jak również do różnych okolic twarzy, łączy je jednak jeden wspólny element – obecność cząsteczek odbijających światło, dzięki którym skóra po ich aplikacji uzyskuje miękkie wykończenie, ma efekt gładkości i wyrównania niedoskonałości. Blur to oszukanie ludzkiego oka dzięki, któremu twarz wydaje się młodsza.

Błyskawicznie Wygładzający krem na dzień z efektem Blur Collagen Booster
Multi Kolagenowy Regenerujący krem pod oczy z efektem Blur Collagen Booster

 
Reklama
  • Sephora Winter Wonderland
    Sephora Winter Wonderland
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane