Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Płyny micelarne Nivea teraz w większych opakowaniach
czwartek, 29 września 2016 08:11

Pielęgnujące płyny micelarne NIVEA nie tylko pomogą delikatnie i skutecznie usunąć makijaż z twarzy, oczu i ust, ale też łagodnie oczyszczą skórę. Dzięki zawartości dexpanthenolu, olejków i witaminy E nawilżają skórę podczas stosowania. Teraz dostępne są w nowych, większych opakowaniach o pojemności 400 ml.

 

Odpowiednie oczyszczenie cery jesienią i zimą, może być wyzwaniem. Jak radzą eksperci, "zimowa" pielęgnacja powinna być wyjątkowo łagodna, a oczyszczanie nie powinno niszczyć, i tak już ubogiej, warstwy ochronnej skóry. Płyny micelarne łączą cechy płynu do demakijażu, środka oczyszczającego i toniku, zapewniając delikatne, przyjemne i skuteczne oczyszczenie. Są przystosowane do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwych obszarów twarzy, takich jak oczy i usta. Jak działają? Podstawową zaletą płynów micelarnych jest skuteczne, „inteligentne” oczyszczenie skóry – bez zbędnego tarcia, bez nadmiaru wysuszających detergentów. Co więcej, płyny micelarne nie wymywają płaszcza wodno-lipidowego z powierzchni skóry, a przez to stabilizują jej naturalną barierę ochronną. Utrzymują także stałe, lekko kwaśne pH skóry, zatem nie wymagają już stosowania toniku jako kolejnego kroku pielęgnacji – mówi dr n. med. Magdalena Łuczkowska, ekspert NIVEA.

 

Płyny micelarne Nivea teraz w większych opakowaniachPielęgnujące płyny micelarne NIVEA łączą łagodne i skuteczne oczyszczenie z delikatną pielęgnacją nawet najbardziej wrażliwych obszarów twarzy, takich jak oczy i usta. Dostępne są w 3 wariantach, odpowiadających na potrzeby cery normalnej i mieszanej, suchej oraz wrażliwej. Nowe opakowanieo pojemności 400 ml to wygodne rozwiązanie, które pozwoli przez długi czas cieszyć się oczyszczoną skórą. Zawarte w nich składniki takie jak: dexpanthenol, naturalne olejki i witamina E zapewnią skórze odpowiednią pielęgnację.

Pielęgnujący płyn micelarny do cery wrażliwej to pielęgnująca formuła z dexpanthenolem i olejkiem z pestek winogron, która:
• głęboko oczyszcza dzięki niezwykle skutecznemu i łagodnemu kompleksowi oczyszczającemu,
• nawilża i odświeża skórę,
• nie zawiera parabenów, barwników, substancji zapachowych i alkoholu

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej. Formuła 3w1 do twarzy, oczu i ust z naturalnym olejkiem migdałowym:
• usuwa makijaż i skutecznie oczyszcza skórę,
• łagodnie usuwa makijaż oczu i pielęgnuje rzęsy,
• wzmacnia naturalny płaszcz lipidowy skóry, a tym samym nawilża ją i koi.

Pielęgnujący płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej. Formuła 3w1 do twarzy, oczu i ust z witaminą E:
• usuwa makijaż i skutecznie oczyszcza skórę,
• łagodnie usuwa makijaż oczu i pielęgnuje rzęsy,
• nawilża i pozwala skórze oddychać.

Produkty przebadane dermatologicznie i okulistycznie. Cena: 14,49 zł/200ml; 19,99 zł/400ml

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane