Klienci

Aktualności2

10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 
Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nutri Love - odżywczy koktajl do ciała Kolastyna
poniedziałek, 24 października 2016 08:40

Nutri Love - odżywczy koktajl do ciała KolastynaKoktaj do ciała Nutri Love Kolastyna to wyjątkowe połączenie starannie dobranych składników, które dostarcza skórze niezbędną dawkę witalności i nawilżenia.

 

Formuła kosmetyku jest bogata w Hydroviton® (utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry, dzięki któremu skóra jest miękka i gładka), Collasten Complex® (unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, zapewnia skórze ochronę, optymalne nawilżenie oraz poprawę elastyczności) oraz ekstrakt z liczi, owocu znanego ze składników odżywczych i nawilżających, który wspomaga pielęgnację suchej skóry, poprzez jej wygładzenie i ukojenie oraz ochronę przed wysuszeniem. Cena: 10,99zł/200ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane