Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nowość w serii Dr Irena Eris Algorithm
czwartek, 27 października 2016 09:21

Pierwsze zmarszczki, najcieńsza skóra, największe ryzyko podrażnień - okolice wokół oczu - to niezwykle delikatna i wymagająca strefa twarzy. Pielęgnacja tych okolic powinna opierać się na preparatach działających delikatnie a skutecznie, tworzonych bez drażniących dodatków zapachowych, koloryzujących, czy konserwujących. Musi zapewniać nawilżenie i natłuszczenie, bo naskórek powiek nie ma gruczołów łojowych, których działanie uszczelnia płaszcz hydrolipidowy, zapobiegając utracie wody i przedwczesnemu starzeniu. Wypełniający zmarszczki krem-żel pod oczy na dzień i na noc - nowość w serii Dr Irena Eris Algorithm - doskonale sprosta  tym wymaganiom.

 

Nowość w serii Dr Irena Eris AlgorithmPreparat pobudza odbudowę włókien podporowych skóry, zapewniając tym samym działanie odmładzające. Jego formuła , zaprojektowana w oparciu o Reproductive Cell Technology, wykorzystuje naturalne bogactwo mórz i najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologiczne. Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Cena: 85 zł/15 ml

Komplementarne produkty  w serii Algorithm:
Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 20 - 99 zł/50 ml
Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy na noc - 105 zł/50 ml
Zaawansowane serum odmładzające na dzień i na noc - 109 zł/30 ml
Maska głęboko nawilżająca na twarz i szyję - 79 zł/75 ml

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane