Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nowość w serii Dr Irena Eris Algorithm
czwartek, 27 października 2016 09:21

Pierwsze zmarszczki, najcieńsza skóra, największe ryzyko podrażnień - okolice wokół oczu - to niezwykle delikatna i wymagająca strefa twarzy. Pielęgnacja tych okolic powinna opierać się na preparatach działających delikatnie a skutecznie, tworzonych bez drażniących dodatków zapachowych, koloryzujących, czy konserwujących. Musi zapewniać nawilżenie i natłuszczenie, bo naskórek powiek nie ma gruczołów łojowych, których działanie uszczelnia płaszcz hydrolipidowy, zapobiegając utracie wody i przedwczesnemu starzeniu. Wypełniający zmarszczki krem-żel pod oczy na dzień i na noc - nowość w serii Dr Irena Eris Algorithm - doskonale sprosta  tym wymaganiom.

 

Nowość w serii Dr Irena Eris AlgorithmPreparat pobudza odbudowę włókien podporowych skóry, zapewniając tym samym działanie odmładzające. Jego formuła , zaprojektowana w oparciu o Reproductive Cell Technology, wykorzystuje naturalne bogactwo mórz i najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologiczne. Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Cena: 85 zł/15 ml

Komplementarne produkty  w serii Algorithm:
Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 20 - 99 zł/50 ml
Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy na noc - 105 zł/50 ml
Zaawansowane serum odmładzające na dzień i na noc - 109 zł/30 ml
Maska głęboko nawilżająca na twarz i szyję - 79 zł/75 ml

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane