Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Nocna walka z cellulitem z Elancyl Slim Design Noc
wtorek, 07 marca 2017 13:49

Wieczór to doskonały czas na pielęgnację skóry i to nie tylko dlatego, że nie musimy się spieszyć z aplikacją kosmetyków. To właśnie wieczorem przepuszczalność skóry osiąga swoje maksimum, powodując lepsze wchłanianie składników aktywnych. To właśnie wieczorem, aplikując produkt pielęgnacyjny, możemy wykonać masaż, który w połączeniu z wieczornym relaksem rozluźni i usprawni krążenie płynów ustrojowych, maksymalizując drenaż. Dla osób dbających o sylwetkę marka Elancyl ma nową propozycję – specjalistyczny dermokosmetyk Slim Design Noc.

 

Elancyl Slim Design NocSlim Design Noc kryje w sobie najnowsze osiągnięcie Laboratoriów Elancyl  - unikatowy kompleks kofeina 3D, aby działać na tkanki w trzech wymiarach.
1. Pierwszy aspekt działania, czyli działanie zapobiegające przerastaniu adypocytów.
Optymalne spalanie tłuszczów zapewnia duet substancji aktywnych, tj. cekropia i kofeina. Florydzyna zapobiega magazynowaniu tłuszczów, a xanthoxylina, pozyskiwana z pieprzu syczuańskiego, przeciwdziała różnicowaniu preadypocytów w dojrzałe adypocyty zdolne od magazynowania tłuszczów, dzięki czemu zapobiega nawrotom cellulitu.
2. Drugi wymiar działania Slim Design Noc to zapobieganie włóknieniu tkanki łącznej, czyli przeciwdziałanie fibrozie. W tym obszarze najlepiej sprawdza się wyciąg z korzenia salacii rosnącej na terenach Indii. Salacia to roślina lecznicza o właściwościach przeciwzapalnych, wykorzystywana w leczeniu reumatyzmu i chorób skórnych, a także w medycynie indyjskiej Ajurwedzie.
3. Trzeci obszar działania produktu Slim Design Noc to działanie drenujące, możliwe dzięki wyciągowi z bluszczu przyspieszającemu fizjologiczną detoksyfikację.

 

Elancyl Slim Design Noc, fot. Kamil Broszko / broszko.comfot. Kamil Broszko / broszko.com

 

Do kompleksu Kofeina 3D naukowcy z Laboratoriów Elancyl dodali booster GP4G, czyli tetrafosforan diguanozyny, który pobudza metabolizm komórkowy podczas snu, odżywia i regeneruje „uśpione” komórki oraz stymuluje syntezę kolagenu. Ta molekuła jest prekursorem ATP (adenozynotrójfosforan – nukleotyd adeninowy), czyli formą nośnika energii komórkowej. Pozyskuje się ją z solankowca Artemia salina, gdyż ten zooplankton w niesprzyjających warunkach przechodzi w stan hibernacji, jednocześnie magazynując zapasy molekuły GP4G, aby w odpowiednim momencie zużyć ją i przekształcając energię w ATP, pobudzić procesy życiowe. Połączenie wysoce aktywnych składników kompleksu kofeina 3D i boostera GP4G gwarantuje skuteczną pielęgnację antycellulitową. Aby dermokosmetyk miał także właściwości odżywcze, ułatwiające aplikację i wykonanie masażu, do formuły Slim Design Noc dodano olejek carthame (olejek z krokosza barwierskiego), bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe o działaniu odżywiającym. Kremowa konsystencja dosłownie otula skórę, umożliwiając masaż, który jest rekomendowanym zabiegiem przy aplikacji i dla marki Elancyl został specjalnie opracowany przez fizjoterapeutę (instrukcja prostego do wykonania masażu znajduje się na wewnętrznej stronie opakowania). Pierwsze efekty działania Elancyl Slim Design Noc można zauważyć już po 7 nocach regularnego stosowania. Cena:  130 zł/200 ml (dostępny w aptekach)

 

Konferencja Elancyl Slim Design Noc, fot. Kamil Broszko / broszko.comKonferencja Elancyl Slim Design Noc, fot. Kamil Broszko / broszko.comKonferencja Elancyl Slim Design Noc, fot. Kamil Broszko / broszko.comKonferencja Elancyl Slim Design Noc, fot. Kamil Broszko / broszko.comKonferencja Elancyl, od lewej: Paulina Kuczyńska, Julita Kotecka, Marlena Ciborowska, Anna Dziedzic, Sylwia Nowak, fot. Kamil Broszko / broszko.com

 

 

 

 

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane