Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
whiteON i natureON - dla zdrowego uśmiechu
środa, 18 kwietnia 2018 08:52

W trosce o zdrowe zęby i ładny uśmiech powstała marka produktów do higieny i pielęgnacji jamy ustnej whiteON. Zastosowane w produktach zaawansowane formuły z unikalną technologią wybielania zębów opartą na nowoczesnej kombinacji aktywnych składników takich jak naturalny enzym z ananasa (bromelaina), PAP (kwas ftalimido-peroksy-kapronowego) i węgiel aktywny wybielają zęby bez ryzyka uszkodzeń szkliwa. Wybielających past do zębów, wybielającego zestawu i płynu do płukania można więc bezpiecznie używać codziennie, szczególnie przez osoby palące papierosy, pijące kawę, herbatę, wino. Produkty whiteON można również stosować raz na jakiś czas, aby odświeżyć biel zębów (np. przed ważną uroczystością, weselem, a nawet randką czy ważnym spotkaniem biznesowym) lub wtedy, kiedy po prostu mamy ochotę zrobić dla siebie coś więcej poza codziennym myciem zębów. Profesjonalna linia idealnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy nie mamy czasu wybrać się na zabieg wybielania zębów do dentysty.

 

whiteONwhiteON to pełna linia skutecznych produktów, które w kwestii wybielania odpowiadają na wszelkie potrzeby - od wybielania krótkotrwałego, aż po wybielanie z długofalowym efektem.

Linia whiteON to;
- zestaw wybielający 3 Step Whitening set składający się z 3 kroków wybielania zębów, które zajmują jedynie 26 minut (59,99 zł)
- pasta do zębów Enzyme White 10 dni - redukująca przebarwiania i pożółknięcia szkliwa poprzez wybielanie enzymatyczne (17,99 zł/75 ml)
- pasta do zębów Visible White, wybielająca zęby już po pierwszym użyciu (17,99 zł/75 ml)
- pasta do zębów Black White - zawierająca czarny węgiel, redukująca przebarwienia, wygładzająca powierzchnię i antybakteryjna (17,99 zł/75 ml)
- płyn do higieny jamy ustnej Enzyme White - chroniący biel zębów przed osadami (19,99 zł/500 ml)

 

natureONnatureON to odpowiedź na potrzeby tych z nas, którzy chcą żyć świadomie, ekologicznie i w poszanowaniu natury, jednocześnie czerpiąc z niej to, co najlepsze. Produkty do higieny jamy ustnej na bazie naturalnych składników, certyfikowanych olejków i ekstraktów roślinnych są bezpieczne, skuteczne i wydajne. To kompletna higiena jamy ustnej dla całej rodziny – również dla dzieci od 12 roku życia.

W skład linii natureON wchodzą pasty do zębów i płyn do higieny jamy ustnej:
- fresh&oil, odświeżająca pasta do zębów, 100ml i 20ml,  na bazie olejku miętowego i certyfikowanego ekologicznego ekstraktu z zielonej herbaty (14,99 zł/100 ml; dostępna także w pojemności 20 ml)
- gums protect, regenerująca pasta do zębów  - na bazie ekstraktu z rumianku i certyfikowanego ekologicznego ekstraktu z mięty (14,99 zł/100 ml)
- carbon white, wybielająca pasta do zębów - na bazie certyfikowanego ekologicznego węgla czarnego i białego i ekstraktu z mięty (14,99 zł/100 ml)
- carbon white, wybielający płyn do higieny jamy ustnej - na bazie certyfikowanego ekologicznego węgla czarnego i ekstraktu z mięty (15,99 zł/500 ml, dostępny także w pojemności 75 ml)


Produkty przyjazne weganom, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Bez parabenów.


Wszystkie produkty whiteON i natureON są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann. Producentem past do zębów i płynów do higieny jamy ustnej whiteON i natureON jest Torf Corporation – właściciel marki tołpa®.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane