Klienci

Aktualności2

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 
Limitowana kolekcja Industriell od Ikea

Limitowana kolekcja Industriell od IkeaIndustriell to seria będąca owocem współpracy IKEA z holenderskim projektantem Pietem Hein Eekiem. Kolekcja obejmuje szeroki wybór produktów - od drewnianych mebli i oświetlenia, po akcesoria.

 
Zmywamy się - nowa kampania marki tołpa
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 08:48

Wiele osób sądzi, że przemycie skóry wodą załatwi sprawę. To jednak tak, jakby chcieć samą wodą dokładnie umyć patelnię. I nie ma w tym przesady. Potrzeba zaledwie 180 sekund, aby właściwie oczyścić skórę. Tylko wtedy krem będzie mógł zadziałać w 100%. Z takiego założenia wychodzi marka tołpa, która rusza z odsłoną kampanii dotyczącej oczyszczania skóry.

 

Zmywamy się - nowa kampania tołpaoczyszczanie = demakijaż + mycie + tonizacja. To równanie, które warto zapamiętać. Zawsze w takiej kolejności.

Choć oczyszczanie to ponad połowa sukcesu udanej pielęgnacji, okazuje się, że wciąż nie poświęcamy mu odpowiednio wiele uwagi. Twarz przemywamy samą wodą. Wieczorem niedokładnie zmywamy makijaż. Stosujemy kosmetyki niezgodnie z ich przeznaczeniem. "Czy wiesz, że pielęgnację możesz dopasować całkowicie do siebie w zależności od tego, w jaki sposób żyjesz i czego od niej oczekujesz?"  - tym pytaniem marka tołpa rozpoczyna swoją opowieść o oczyszczaniu.

 

Zmywamy się - nowa kampania tołpaZmywamy się - nowa kampania tołpaZmywamy się - nowa kampania tołpaZmywamy się - nowa kampania tołpaDla tych, którzy chcą poznać się lepiej ze swoją skórą, tołpa przygotowała chatbota. Wirtualny rozmówca podpowie, który kosmetyk do oczyszczania będzie dla danej osoby najlepszy. Na dobry początek możesz także otrzymać go w prezencie. Na stronie oczyszczanie.tolpa.pl dowiesz się więcej o tym, co gromadzi się na Twojej skórze w ciągu dnia i nocy oraz jak się tego pozbyć. Dopasujesz też sposób oczyszczania do Twojego rytmu życia. Warto więc postawić sprawę jasno: ile mam czasu i w ilu minutach zdążę się zmyć? tołpa zaprasza także do udziału w konkursie. Akcja zachęca do pokazywania swoich sposobów na oczyszczanie. I nie chodzi tu tylko o  dosłowne potraktowanie tematu, jak wieczorny demakijaż, ale również o bardziej metaforyczne podejście. Bo oczyszczanie to także resetowanie się po trudnym dniu czy pozbywanie się negatywnych myśli. Nagrodą główną jest wyjazd do Glendorii i Camp SPA na Warmii. A dodatkowo do wygrania: oczyszczacze powietrza, diety sokowe, indywidualne plany pielęgnacji i zestawy kosmetyków. Szczegóły: www.oczyszczanie.tolpa.pl.

 

Zmywamy się - nowa kampania tołpa

 
Reklama
 • Youth to the People
  Youth to the People
 • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
  Eveline Cosmetics
 • L’biotica BIOVAX
  L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane