Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Światowy Dzień Oceanów i limitowana edycja La Mer Blue Heart
piątek, 08 czerwca 2018 08:01

 

Od ponad dekady La Mer angażuje się we wspieranie ochrony siedlisk morskich poprzez akcje charytatywne, inicjatywy na rzecz zwiększania świadomości i tworzenie projektów ochrony oceanów. Aby uhonorować i chronić nasz związek z oceanami i morzami, tak cennymi dla całej Ziemi, marka stworzyła „La Mer Blue Heart Oceans Fund”. Jego zadaniem jest dbanie o ochronę siedlisk oceanicznych dla przyszłych pokoleń. W tym roku fundusz wspiera projekty ochrony oceanów na Azorach, w  Grenadzie i na Morzu Wschodniochińskim.

 

Światowy Dzień Oceanów i limitowana edycja La Mer Blue HeartŚwiatowy Dzień Oceanów i limitowana edycja La Mer Blue HeartŚwiatowy Dzień Oceanów i limitowana edycja La Mer Blue HeartAzory
Powstałe w wyniku erupcji wulkanicznych głęboko pod dnem oceanu Atlantyckiego. Sieć wysp Azorów jest czymś większym niż to co widać na pierwszy rzut oka. Poniżej powierzchni wody znajdują się niektóre z najwyższych morskich podwodnych gór i hydrotermalnych otworów wentylacyjnych. Aby zachować żyzne siedliska otaczające głębinowe grzbiety i klify, wsparcie funduszu „La Mer Blue Heart Oceans Fund” pomoże rozszerzyć i utrzymać kluczowe morskie obszary chronione na morzach Azorów.

Grenada
Bujna, tropikalna wyspa Grenada słynie z dziewiczych plaż, ale jak wszystkie wyspy, jest coraz bardziej dotknięta tropikalnymi burzami i huraganami. La Mer wspiera projekty odtworzenia lasów namorzynowych wzdłuż linii brzegowej, aby zmniejszyć skutki zmian klimatycznych i zminimalizować szkody spowodowane przez burze przybrzeżne.

Morze Wschodniochińskie
Zdrowe ekosystemy oceaniczne zależą od równowagi różnorodności biologicznej dla której konieczne jest  utrzymanie wszystkich niezbędnych populacji gatunków. La Mer wspiera przełomowe badania na Morzu Wschodniochińskim, które mają pomagać w przywracaniu harmonii siedliskom morskim.

 

Światowy Dzień Oceanów i limitowana edycja La Mer Blue HeartCo roku marka La Mer dociera do brzegów i plaż, aby je uporządkować i zainspirować innych do zrobienia tego samego. Aby wywrzeć wpływ na lokalne społeczności, członkowie zespołu La Mer na całym świecie dedykują swój czas na rzecz ochrony środowiska morskiego. Zaczynają od sprzątania plaż aż po sztuczne rozsadzanie koralowców, pomagając przywrócić naturalne piękno tych terenów. Wszystko dla przyszłych pokoleń.

Każdego roku opakowanie  kultowego Crème de la Mer staje się płótnem dla corocznego hołdu artystów na cześć nieskończenie inspirującego oceanu. Wachlarzowe kształty morskich stworzeń i odbicia korali w połyskującej morskiej wodzie są motywem tegorocznej edycji  Crème de La Mer Blue Heart. Ten luksusowy krem dodaje skórze energii, zapewnia jej regenerację i napełnia wilgocią podczas codziennej pielęgnacji. Cena: 1850 zł/100 ml

 

Światowy Dzień Oceanów i limitowana edycja La Mer Blue HeartZainicjowany w 1992 r. i oficjalnie uznany przez ONZ w 2009 r., Światowy Dzień Oceanów, obchodzony jest corocznie 8 czerwca. Jest to czas, aby docenić i podkreślić znaczenie morza jako ważnego ekosystemu i podjąć działania w celu ocalenia delikatnych siedlisk morskich i dzikiego życia oceanów.

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane