Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Meble ogrodowe z Domoteki
czwartek, 19 lipca 2018 10:19

Granica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych: nie wystarczy już tylko, że wytrzymają deszcze i słońce – poprzeczka została podniesiona! Zmieniające się technologie i liczne unowocześnienia, które wprowadzają producenci sprawiają, że możliwe staje się znaczące upodobnienie mebli ogrodowych do tych salonowych. Zadanie ułatwiają szybkoschnące poduchy, specjalne tkaniny, tworzywa sztuczne itp.

 

Meble ogrodowe z DomotekiTrendy, które dostrzegamy w świecie wnętrz, architektury i designu wskazują, co jest świeże, zaskakujące i ciekawe. W przypadku wnętrz – jako kompendium wiedzy możemy potraktować targi iSaloni w Mediolanie. Podczas ostatniego wydarzenia zobaczyliśmy wiele ciekawych tendencji i nowych rozwiązań dedykowanych sferze outdoorowej. Najgorętsze propozycje aranżacyjne do naszego otoczenia domu możemy znaleźć w Domotece.

 

Meble ogrodowe z Domoteki

 

Organiczne formy strzałem w dziesiątkę
Poszukując modnych mebli nie sposób nie zwrócić uwagi na formy, które dominowały w Mediolanie. – Kształty w tym roku są bardzo przyjazne. Jest dużo łuków, dużo obłych elementów. Design przestaje być agresywny, staje się ludzki – mówiła Anna Wojczyńska, architekt Vis a vis w rozmowie z przedstawicielami Profundo PR, agencji przygotowującej dla Domoteki najnowszy raport wzorniczy. Oznacza to, że wśród nowych propozycji mebli ogrodowych dominują formy organiczne. Na naszych tarasach doskonale odnajdą się różnego rodzaju przytulne meble, które nie tylko będą bardzo komfortowym miejscem wypoczynku, lecz także delikatnym, miłym dla oka akcentem. Po przykład takiego mebla możemy wybrać się do salonu Vinotti w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka. Uwagę przykuwają różnego rodzaju fotele z funkcją huśtawki, które wprowadzą do naszych ogrodów wygodę połączoną z zabawą na świeżym powietrzu.

 

Meble ogrodowe z DomotekiZ salonu na taras
Do niedawna nie mogliśmy mieć nawet cienia wątpliwości, czy przeznaczeniem konkretnych mebli jest wnętrze czy otoczenie domu. Zadania stawiane przed tymi ogrodowymi były proste: musiały być wytrzymałe na zmienną pogodę i łatwe w czyszczeniu. Dziś możemy połączyć to także z większym komfortem i ewentualnie – w ogrodzie możemy ustawić duże sofy, wyściełane poduchami oraz wygodne fotele w każdym rozmiarze i kształcie. Chętnie z tego korzystamy. Zacieranie się granic pomiędzy salonem i tarasem, wspomniane wcześniej otwarcie pokoju dziennego na ogród, sprawiają, że dziś meble ogrodowe dorównują estetyką tym, które wcześniej oglądaliśmy tylko we wnętrzach. Dostrzegamy to nie tylko podczas targów, lecz także w ofertach coraz większej liczby producentów. Podczas poszukiwań idealnych mebli ogrodowych – takich, które zachwycą estetyką, wysoką jakością wykonania, a także komfortem – warto odwiedzić Domotekę.

 

Meble ogrodowe z DomotekiW salonie BoConcept czeka na nas kolekcja sof ogrodowych Rome, wyróżniająca się minimalistycznym designem i wysokiej jakości materiałami odpornymi na różne warunki atmosferyczne. Z kolei w salonie NAP możemy nabyć sofy ogrodowe, które choć delikatnie nawiązują do wnętrza domu – podkreślają także odrębność tarasu (np. sofa ogrodowa Dock z kolekcji EMU). Mnogość propozycji sprawia, że w Domotece każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Meble ogrodowe z DomotekiMeble ogrodowe z DomotekiMeble ogrodowe z Domoteki

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane