Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Krem antysmogowy Orientana
wtorek, 02 kwietnia 2019 11:02

Naturalny krem antysmogowy Orientana oparty na ekstraktach z roślin azjatyckich – moringi i cytryńca – to lekki produkt nawilżający o działaniu chroniącym przed skutkami zanieczyszczenia środowiska. Kombinacja filtrów chemicznych SPF 15 daje stabilną ochronę przeciw promieniowaniu UVA i UVB.

 

 

Krem aktywnie ochronny Orientana Anti PollutionKrem efektywnie blokuje przenikanie do skóry szkodliwych i agresywnych czynników środowiskowych: pochodzących z zanieczyszczonego powietrza o każdej porze roku, ze smogu (m.in. PM 2,5 i PM10), z suchego powietrza i klimatyzacji, z dymu papierosowego i nikotynowego, promieniowania UV.

Chroni przed stresem oksydacyjnym będącym przyczyną starzenia się skóry, zapewnia cerze młodszy, promienny wygląd, regeneruje i uszczelnia naskórek, pielęgnuje i odżywia , długotrwale nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, ma działanie antystarzeniowe.

Przeznaczony dla wszystkich osób narażonych na powietrze zanieczyszczone spalinami samochodowymi, pyłami z kominów, dla skóry wystawianej często na promieniowanie UV, dla osób przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych, dla osób narażonych na dym papierosowy i nikotynowy. Odpowiedni dla każdej cery i osób w każdym wieku. Świetnie nadaje się pod makijaż. Cena: 45,49 zł/50ml

Kremy Orientana są dostępne w dobrych drogeriach i na stronie www.orientana.pl.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane