Klienci

Aktualności2

Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta coraz bliżej, zatem najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Certyfikowane tampony ekologiczne Gentle Day®
poniedziałek, 06 maja 2019 12:53

 

Tampony Gentle Day® to produkty wykonane w 100% z bawełny organicznej. Są ekologiczne, pozbawione jakichkolwiek szkodliwych dodatków. Hipoalergiczne, nie powodują alergii, co zostało potwierdzone klinicznie. Bez chloru i syntetyków. Ulegają biodegradacji.

 

Certyfikowane tampony ekologiczne Gentle Day®Posiadają certyfikaty GOTS, ICEA, VEGAN. Bezzapachowe, nie powodują dyskomfortu i nie podrażniają skóry. Tampony są gładkie i odpowiednio dostosowane do bezpośredniego kontaktu  ze skórą, całkowicie bezpieczne. Polecane dl kobiet ceniących wysoką jakość, komfort i naturalne materiały, szczególnie dla kobiet z wrażliwą skórą podatną na alergie, dla kobiet aktywnych, uprawiających sport. Cena: 18,19 zł (18 szt.)

 

 

 

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane