Klienci

Aktualności2

Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Certyfikowane tampony ekologiczne Gentle Day®
poniedziałek, 06 maja 2019 12:53

 

Tampony Gentle Day® to produkty wykonane w 100% z bawełny organicznej. Są ekologiczne, pozbawione jakichkolwiek szkodliwych dodatków. Hipoalergiczne, nie powodują alergii, co zostało potwierdzone klinicznie. Bez chloru i syntetyków. Ulegają biodegradacji.

 

Certyfikowane tampony ekologiczne Gentle Day®Posiadają certyfikaty GOTS, ICEA, VEGAN. Bezzapachowe, nie powodują dyskomfortu i nie podrażniają skóry. Tampony są gładkie i odpowiednio dostosowane do bezpośredniego kontaktu  ze skórą, całkowicie bezpieczne. Polecane dl kobiet ceniących wysoką jakość, komfort i naturalne materiały, szczególnie dla kobiet z wrażliwą skórą podatną na alergie, dla kobiet aktywnych, uprawiających sport. Cena: 18,19 zł (18 szt.)

 

 

 

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane