Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Lato 2019 z Lirene SUN
piątek, 17 maja 2019 10:02

 

Od nowoczesnych kosmetyków do opalania wymagamy dzisiaj nie tylko deklaracji ochrony przed promieniowaniem UV, ale i dodatkowych funkcjonalności. Dlatego wśród nowych preparatów w serii słonecznej stworzonej przez Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene znalazły się kosmetyki uwzględniające tryb życia i preferencje współczesnych kobiet. Opakowania rodzinne i travel size, formy tradycyjnych emulsji, mleczek czy suchych olejków. Wszystkie pomagają zapewnić wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, jednocześnie pielęgnując skórę.

 

Lato 2019 z Lirene SUNKosmetyki Lirene SUN przeznaczone dla dzieci łatwo się rozsmarowują, a jednocześnie skutecznie chronią. Kosmetyki dla dorosłych, takie jak Nawilżający ochronny krem do twarzy SPF50+ można swobodnie nakładać pod makijaż. Zabezpiecza skórę zarówno przed promieniowaniem UVA i UVB (odpowiedzialnym za rumień i poparzenia słoneczne, powstawanie przebarwień, szybsze starzenie się skóry oraz zwiększającym ryzyko zachorowania na raka skóry), jak i niweluje skutki działania promieniowania podczerwonego (IR), światła widzialnego (VL) oraz promieniowania niebieskiego emitowanego przez urządzenia elektroniczne – komputery, laptopy, tablety, komórki (HEV). Dziś dermatolodzy wiedzą już, że również te rodzaje promieniowania wywierają niekorzystny wpływ na skórę. Podczerwone sprzyja powstawaniu rozszerzonych naczynek i niszczy włókna kolagenowe, więc przyspiesza starzenie się skóry. Światło widzialne może wywoływać przebarwienia, a niebieskie przyczynia się zarówno do powstawania zmarszczek, jak i zmian pigmentacyjnych oraz podrażnień objawiającym się rumieniem. Dlatego krem o szerokim zakresie ochrony warto nakładać na twarz również wtedy, gdy większość dnia spędzamy w pracy przed monitorem.

Wszystkie opakowania kosmetyków do opalania z serii słonecznej Lirene zyskały w tym sezonie nową szatę graficzną. Preparaty ochronne mają wysokie wartości fotostabilnych filtrów, a jednocześnie lekkie, szybko wchłaniające się formuły. Wybrane warianty dostępne są w pojemnościach tradycyjnych (150ml), rodzinnych (250 ml) i turystycznych (90 ml).


Nowości w serii słonecznej Lirene SUN:

Suchy olejek SPF 50

Wysoki SPF skutecznie chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, a olejowa formuła doskonale pielęgnuje skórę. Kosmetyk szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepiącej się warstwy. Można go stosować zarówno na suchą, jak i na mokrą skórę. Jest wodoodporny. Cena: 29,99 zł/150 ml (dostępny wyłącznie w sieci Rossmann)

 

Lato 2019 z Lirene SUNPrzyspieszacz opalania SPF 10
Dzięki zawartości beta-karotenu kosmetyk przyspiesza pojawienie się opalenizny i wzmacnia jej odcień. Jednocześnie pielęgnuje opaloną skórę i chroni ją przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promienie UV. Jest wodoodporny. Cena: 21,99 zł/150 ml

Kremo-żel do twarzy SPF 30
Łączy właściwości wysokiej ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB z lekką konsystencją kremo-żelu, która świetnie sprawdza się pod makijażem. Ma szeroki zakres ochrony: dodatkowo zabezpiecza skórę przed promieniowaniem podczerwonym IR , światłem niebieskim HEV  i widzialnym VL–.  Cena: 18,99 zł/50 ml (dostępny wyłącznie w sieci Rossmann)

NOWOŚĆ: OPAKOWANIA RODZINNE – MAXI SIZE

 

Lato 2019 z Lirene SUNRodzinna Emulsja Ochronna SPF 50+ - 33,99 zł/250 ml (dostępna wyłącznie w sieci Rossmann)
Rodzinna Emulsja Ochronna SPF 30 - 29,99 zł/250 ml (dostępna wyłącznie w sieci Rossmann)
Rodzinna Emulsja Ochronna SPF 20 - 24,99 zł/250 ml (dostępna wyłącznie w sieci Rossmann)

NOWOŚĆ: OPAKOWANIA PODRÓŻNE – TRAVEL SIZE
Emulsja Ochronna SPF 50+
- 14,99 zł/90 ml
Emulsja Nawilżająca SPF 20 - 11,99 zł/90 ml


Nowości w serii słonecznej Lirene SUN dla dzieci:

Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii

Wysoki faktor filtrów zawarty w kosmetyku skutecznie chroni skórę malucha przed promieniowaniem UVA i UVB, a formuła o wzmocnionej trwałości sprawia, że jest on odporny na dziecięce zabawy: ścieranie, pot i kurz. Nawilża i natłuszcza skórę, chroniąc ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Ma waniliowy – bardzo lubiany przez dzieci – zapach, którego jednocześnie nie lubią meszki i komary. Preparat jest bezpieczny dla skóry dziecka: może być stosowany od 7. miesiąca życia. Jest wodoodporny. Cena: 32,99 zł/150 ml

 

Lato 2019 z Lirene SUNLekki krem ochronny do twarzy SPF 30
Skutecznie chroni skórę dziecka, a jednocześnie ją delikatnie nawilża i natłuszcza. Ma lekką konsystencję, dlatego łatwo rozprowadza się po skórze twarzy i szybko się wchłania. Może być bezpiecznie stosowany od 7. miesiąca życia. Cena: 17,99 zł/50 ml (dostępny wyłącznie w sieci Rossmann)

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane