Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej

Paleta cieni do powiek Make Up for Ever Let's Gold  - 219 zł (w Sephora) Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i czas obdarowywania bliskich. Jeśli nie wiecie, co kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce, zobaczcie nasze propozycje! Artykuł będziemy aktualizować aż do Świąt.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niego Najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy w Święta naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje. Artykuł będziemy aktualizować aż do Świąt.

 
Ciesz się słońcem w mieście
wtorek, 06 sierpnia 2019 08:23

 

Chociaż najwięcej o szkodliwości promieniowania UV mówi się przed sezonem urlopowym i w jego trakcie, powinniśmy pamiętać, że jesteśmy na nie narażeni przez cały rok. Dlatego o kremie ochronnym powinniśmy pamiętać nie tylko na wakacjach i stoku narciarskim. Nasza skóra potrzebuje ochrony także podczas wyjścia do pracy czy na spacer.

O tym warto pamiętać:
1. Kupując filtr ochronny, należy zwrócić uwagę, czy krem ochroni nas przed promieniami UVA i UVB. Na rynku dostępne są także kremy, które dodatkowo chronią przed promieniowaniem IR, np. NovaClear Urban Sunblock.
2. Będąc na plaży, nie wystarczy nasmarować się raz. Czynność tą powinniśmy powtórzyć przynajmniej po każdej kąpieli wodnej.
3. Podczas pochmurnego dnia także jesteśmy narażeni na działanie promieni UV.
4. 15-20% promieni UV odbija piasek na plaży.
5. 10-30 % promieni UV odbijają morskie fale.
6. Obserwuj zmiany na skórze.
7. Gdyby nasza skóra nie była eksponowana na słońce, nasza skóra zaczęłaby się starzeć dopiero po 50 r.ż.!

 

Novaclear Urban Sunblock Najważniejsze, aby korzystać ze słońca z rozsądkiem i umiarem, dlatego cieszmy się każdym słonecznym dniem, a stosowanie filtrów włączmy do codziennej pielęgnacji twarzy. Marka Novaclear stworzyła linię Urban Sunblock, w której znajdziemy aż trzy rodzaje kremów ochronnych do skóry twarzy, z podziałem na typ cery – suchej, wrażliwej i tłustej.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane