Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Naturalna pielęgnacja zębów z natureON
piątek, 09 sierpnia 2019 07:35

Podczas odpoczynku czy wakacyjnych podróży warto skorzystać z dobrodziejstw natury i sięgnąć po multifunkcyjny owoc kokosu czy liść aloesu o cennych właściwościach. Esencje naturalnych ekstraktów roślinnych z kokosa i aloesu znajdziecie w nowościach natureON - wybielającej paście do zębów coconut white, która skutecznie usuwa przebarwienia szkliwa i zapewnia bielsze zęby już w 14 dni, oraz łagodzącej paście do zębów bez fluoru aloe vera sensitive, zapobiegającej nadwrażliwości i wzmacniającej szkliwo.

 

Naturalna pielęgnacja zębów z natureON W miąższu kokosa znajdują się: witaminy (A, B1, B2, niacyna, C), minerały (np. wapń, potas, sód, magnez), jak również fitosterole, proteiny, węglowodany oraz kwasy tłuszczowe. Główne zastosowanie kokosa sprowadza się do jego działania antyseptycznego, ściągającego, bakteriobójczego. Kwas laurynowy zawarty w oleju kokosowym pomaga walczyć z bakteriami w jamie ustnej powodującymi m.in. próchnicę i nieprzyjemny zapach z ust. Dzięki działaniu kwasu laurynowego bakterie nie są aktywne w naszej jamie ustnej i nie powodują dalszego rozwoju próchnicy.

natureON wybielająca pasta do zębów coconut white ma delikatny miętowo-kokosowy aromat. Jest przyjazna dla wegan oraz wegetarian. Cena: 15 zł

 

Naturalna pielęgnacja zębów z natureON Aloes to wieloletnia roślina, posiadająca mięsiste liście o długości dochodzącej do 50 cm długości. Sok z aloesu jest składnikiem uzyskiwanym poprzez wyciskanie liści aloesowych. Jego głównym składnikiem są polisacharydy. Stosowany jest on w licznych produktach o charakterze medycznym, głównie do leczenia zaburzeń skórnych. Ma wielofunkcyjne działanie: łagodzenie, nawilżanie, wspomaganie gojenia się ran. W naturalny sposób łagodzi podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej oraz dziąseł, Pomaga chronić przed problemami dziąseł, nawilża. Łagodnie oczyszcza zęby i dziąsła z bakterii.

natureON łagodząca pasta do zębów bez fluoru aloe vera sensitive jest łagodna dla szkliwa. Zawiera glicerofosforan wapnia, który wspomaga procesy wzmacniające i remineralizujące szkliwo – zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na nadwrażliwość. Nie zawiera fluoru. Cena: 15 zł

natureON to produkty przyjazne weganom i wegetarianom, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.  W skład linii wchodzą pasty do zębów i płyny do higieny jamy ustnej, które mogą być stosowane przez całą rodzinę. Bezpieczeństwo i skuteczność działania produktów została potwierdzona badaniami pod nadzorem dentystów.

Więcej nowości, również z pozostałych linii ON: whiteON i expertON znajdziecie na yoursmileon.pl/expert-on/.
Wszystkie produkty do pielęgnacji jamy ustnej marki ON są dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane