Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Oczyszczający żel myjący Caudalie Vinopure
wtorek, 24 września 2019 10:33

 

Naturalne składniki zawarte w wegańskim Oczyszczającym żelu myjącym Caudalie skutecznie, ale delikatnie ściągają pory, usuwają nadmiar wydzieliny łojowej i zmniejszają niedoskonałości. Ten odświeżający żel uzupełnia inne produkty z linii Vinopure. Jest to naturalna metoda czyszczenia skóry i przygotowania jej do nałożenia produktów pielęgnacyjnych.

 

Oczyszczający żel myjący Caudalie Vinopure

 

Podobnie jak inne produkty z linii Vinopure oczyszczający żel myjący zawiera:
• opatentowany przez Caudalie kompleks złożony z działających przeciwutleniająco polifenoli zpestekwinogron oraz 6 czyszczących olejków eterycznych bio – lawendowego i melisowego z Francji, cytronelowego z Madagaskaru, geraniowego z Egiptu, miętowego z Indii, a także rozmarynowego z Tunezji i Maroka. Zestaw ten działa jak tarcza uniemożliwiająca namnażanie bakterii P. acnes, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku oraz pomagająca zmniejszyć ilość wydzieliny łojowej, która jest główną przyczyną szarzenia cery oraz stanów zapalnych porów.
• W 100% naturalny, złuszczający kwas salicylowy
Kwas salicylowy, pozyskiwany jest naturalnie w czystej, nieprzetworzonej postaci z rosnącej w Azji rośliny - golterii. Odblokowuje on i ściąga pory, wygładzając przy tym skórę.
• Nawilżającą, łagodzącą i przeciwutleniającą wodę winogronową bio. Jest ona otrzymywana z winogron bio rosnących na południu Francji.

Cena: 63,80 zł/150 ml

 

Oczyszczający żel myjący Caudalie VinopureOczyszczający żel myjący Caudalie Vinopure

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane