Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej

Paleta cieni do powiek Make Up for Ever Let's Gold  - 219 zł (w Sephora) Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i czas obdarowywania bliskich. Jeśli nie wiecie, co kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce, zobaczcie nasze propozycje! Artykuł będziemy aktualizować aż do Świąt.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niego Najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy w Święta naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje. Artykuł będziemy aktualizować aż do Świąt.

 
Płyn do higieny intymnej Gentle Day®
poniedziałek, 02 grudnia 2019 09:49

Płyn do higieny intymnej Gentle Day® z kwasem mlekowym i ekstraktami z ziół to delikatny produkt w pełni dostosowany do potrzeb wszystkich kobiet. Myje, nadaje kwaśne pH, ale i nawilża okolice pochwy, jego regularne stosowanie przywraca właściwy poziom kwasu mlekowego. Nie zawiera SLS, parabenów, mydła, alergenów i jakichkolwiek substancji zapachowych. Został wykonany w 99% z roślinnych surowców. Nietestowany na zwierzętach, posiada certyfikat Vegan.

 

Płyn do higieny intymnej Gentle Day®

 

Główne składniki:
- kwas mlekowy - nawilża i odbudowuje mikroflorę,
- ekstrakty z jarzębiny, podbiału i krwawnika - mają właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwutleniające, łagodzą i zmiękczają skórę,
- gliceryna pochodzenia roślinnego - nawilża skórę, zapewnia prawidłową regenerację komórek i wzmacnia barierę ochronną skóry.

Cena: 44,85 zł / 250 ml

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane