Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Ekologiczne wkładki Gentle Day®
środa, 04 grudnia 2019 08:57

Wkładki Gentle Day® to produkt, który pozwoli Ci czuć się komfortowo i czysto każdego dnia. Są cienkie, chłonne i pasują do każdej bielizny. Posiadają Certyfikat Ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006)- spełniają wszelkie wymagania ekologiczne dla produktów mających bezpośredni kontakt ze skórą. Mogą być używane przez kobiety w każdym wieku. Doskonale sprawdzą się przy obfitej wydzielinie, przy upławach, jak również i przy skąpych miesiączkach, szczególnie pod koniec menstruacji. Są oddychające. Posiadają bawełnianą warstwę, która przepuszcza powietrze. Skóra oddycha, a kobieta odczuwa świeżość, suchość i komfort każdego dnia.

 

Ekologiczne wkładki Gentle Day®Wkładki Gentle Day® sprawdzą się u kobiet mających wrażliwą skórę podatną na podrażnienia. Są to bowiem wkładki higieniczne dla alergików - pozbawione wszelkich dodatków, które mogłyby uczulić skórę. Posiadają certyfikaty Vegan i Made for Health, nie zagrażają środowisku naturalnemu. Opakowanie wykonano z materiałów, które ulegają recyklingowi. Nie zawierają dioksyny, substancji syntetycznych i petrochemicznych. Są hipoalergiczne, wolne od modyfikacji GMO i tak skonstruowane, by spełniały swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe. Produkty marki Gentle Day® dostępne są w drogeriach Hebe oraz sklepach ekologicznych na terenie całego kraju. Cena: 15,90 zł / 30 sztuk

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane