Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Punktowy koncentrat kryjący zaczerwienienia Orientana
piątek, 28 lutego 2020 14:43

 

Punktowy koncentrat kryjący zaczerwienienia Kali Musli firmy Orientana to pierwszy na rynku naturalny korektor, który za pomocą zielonych pigmentów pozwala skutecznie zamaskować wszelkie niedoskonałości cery. Zmniejsza widoczność rozszerzonych naczynek, blizn potrądzikowych, plam pigmentacyjnych i zasinień. Koncentrat jest bogaty w naturalne składniki aktywne, których zadaniem jest zmniejszenie podrażnień skóry. Doskonale sprawdzi się przy cerze mocno podrażnionej, naczynkowej, wrażliwej, z niedoskonałościami i z niejednolitym kolorytem. Do stosowania pod makijaż. Zawiera ponad 97% składników naturalnych. Cena: 28 zł/15 ml

 

Punktowy koncentrat kryjący zaczerwienienia Orientana KALI MUSLI (Curculigoorchioides) to rdzenna roślina zacienionych lasów Azji. Oczyszczona frakcja z kłączy KALI MUSLI  jest bogata w cukry i substancje o działaniu leczniczym. Zwalcza swędzenie, choroby skórne, skaleczenia, rany i ma działanie wzmacniające naskórek oraz naczynka. Wpływa na wewnętrzny mechanizm kontrolowania pH skóry, przywracając prawidłową funkcję barierową i powodując zmniejszenie reaktywności oraz wrażliwości skóry. Ma potwierdzony naukowo wpływ na poprawę kondycji cery wrażliwej. Szybko regeneruje barierę skórną i sprzyja osiągnięciu bardziej spójnej struktury skóry. Odbudowuje kondycję skóry „od wewnątrz do zewnątrz”. W widoczny sposób poprawia regenerację po agresji czynników zewnętrznych. Poprawia strukturę skóry i zwiększa odporność cery na nadwrażliwość.

Kosmetyki Orientana dostępne są w najlepszych drogeriach i na stronie www.orientana.pl


 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane