Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Nowości z linii tołpa sebio
poniedziałek, 02 marca 2020 13:59

 

Jeśli komuś ta seria przypadła do gustu, z pewnością pokocha także nowości: matujący krem korygujący BB, głęboko oczyszczającą maskę z czystym srebrem oraz żel-peeling z kamforą do mycia twarzy.

 

Nowości z linii tołpa sebio Krem BB o przeciwtrądzikowej formule przeznaczony jest szczególnie dla młodej skóry. Nie obciąża jej i jest lżejszy niż tradycyjne kremy CC. Zawiera wysoki filtr UV, bo aż 30 SPF. Krem działa podwójnie: zapobiega zmianom i tuszuje te, które już istnieją.

Masce z czystym srebrem oraz żelowi z kamforą nadano specjalną nazwę „max. efekt”, znaną dotychczas choćby z takich kosmetyków, jak złuszczająca pasta-maska do mycia twarzy czy też złuszczający koncentrat zwężający pory.

Kamfora, rozgrzewając, otwiera pory i umożliwia dalsze działania: złuszczanie (za sprawą enzymu bromelainy) oraz peeling (dzięki pyłowi wulkanicznemu i perlitowi). Z kolei zawarte w masce czyste srebro posiada właściwości antybakteryjne, zaś zastygająca formuła uwalnia kwas fitowy odpowiedzialny za złuszczanie naskórka.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane