Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Nowości z linii tołpa sebio
poniedziałek, 02 marca 2020 13:59

 

Jeśli komuś ta seria przypadła do gustu, z pewnością pokocha także nowości: matujący krem korygujący BB, głęboko oczyszczającą maskę z czystym srebrem oraz żel-peeling z kamforą do mycia twarzy.

 

Nowości z linii tołpa sebio Krem BB o przeciwtrądzikowej formule przeznaczony jest szczególnie dla młodej skóry. Nie obciąża jej i jest lżejszy niż tradycyjne kremy CC. Zawiera wysoki filtr UV, bo aż 30 SPF. Krem działa podwójnie: zapobiega zmianom i tuszuje te, które już istnieją.

Masce z czystym srebrem oraz żelowi z kamforą nadano specjalną nazwę „max. efekt”, znaną dotychczas choćby z takich kosmetyków, jak złuszczająca pasta-maska do mycia twarzy czy też złuszczający koncentrat zwężający pory.

Kamfora, rozgrzewając, otwiera pory i umożliwia dalsze działania: złuszczanie (za sprawą enzymu bromelainy) oraz peeling (dzięki pyłowi wulkanicznemu i perlitowi). Z kolei zawarte w masce czyste srebro posiada właściwości antybakteryjne, zaś zastygająca formuła uwalnia kwas fitowy odpowiedzialny za złuszczanie naskórka.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane