Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Nowości z linii tołpa sebio
poniedziałek, 02 marca 2020 13:59

 

Jeśli komuś ta seria przypadła do gustu, z pewnością pokocha także nowości: matujący krem korygujący BB, głęboko oczyszczającą maskę z czystym srebrem oraz żel-peeling z kamforą do mycia twarzy.

 

Nowości z linii tołpa sebio Krem BB o przeciwtrądzikowej formule przeznaczony jest szczególnie dla młodej skóry. Nie obciąża jej i jest lżejszy niż tradycyjne kremy CC. Zawiera wysoki filtr UV, bo aż 30 SPF. Krem działa podwójnie: zapobiega zmianom i tuszuje te, które już istnieją.

Masce z czystym srebrem oraz żelowi z kamforą nadano specjalną nazwę „max. efekt”, znaną dotychczas choćby z takich kosmetyków, jak złuszczająca pasta-maska do mycia twarzy czy też złuszczający koncentrat zwężający pory.

Kamfora, rozgrzewając, otwiera pory i umożliwia dalsze działania: złuszczanie (za sprawą enzymu bromelainy) oraz peeling (dzięki pyłowi wulkanicznemu i perlitowi). Z kolei zawarte w masce czyste srebro posiada właściwości antybakteryjne, zaś zastygająca formuła uwalnia kwas fitowy odpowiedzialny za złuszczanie naskórka.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane