Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Alkemie Call it magic
środa, 18 marca 2020 14:04

 

Call it magic to seria kosmetyków, które mają odczarować błędne koło przetłuszczania się cery i zrównoważyć ten proces na wielu poziomach jednocześnie. Jak? Poprzez kompleksową pielęgnację i wspomaganie skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do błyszczenia, tworzenia się zaskórników i wyprysków.

 

Alkemie DON’T BE SH(Y)INY
KREM SUPER-NORMALIZUJĄCY

Pielęgnuje cerę problematyczną – trądzikową, skłonną do stanów zapalnych, z rozszerzonymi porami, przetłuszczającą się i mieszaną. Krem Don’t be sh(y)iny zawiera uderzeniową dawkę uzupełniających swoje działanie składników regulujących wydzielanie sebum, normalizujących oraz ochronnych i nawilżających. Biomimetyczna – lamelarna formuła kremu zbliżona jest do budowy naskórka, pozwala to na maksymalizację działania kosmetyku, przy zachowaniu fizjologicznej równowagi i komfortu skóry. Cena: 150 zł / 50 ml

 

Alkemie MAGIC MIXTURE
Normalizujący booster przeciw niedoskonałościom

To wysoce skoncentrowany booster składników przywracających równowagę cerze tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz z rozszerzonymi porami. Jego zadaniem jest skuteczna pielęgnacja skóry wytwarzającej nadmiar sebum, niezależnie od płci i wieku. Booster Magic Mixture to zestawienie najwyższej jakości składników o działaniu: normalizującym, antybakteryjnym, antyoksydacyjnym, nawilżającym. Formuła łatwo wchłaniającej się hydro-emulsji, zapewnia silne nawodnienie skóry oraz wysoką biodostępność substancji aktywnych. Cena: 99 zł / 30 ml

Kosmetyki są dostępne w sklepie internetowym alkemie.com

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane