Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
My Coach Elancyl
środa, 29 kwietnia 2020 11:27

 

My Coach Elancyl to pierwszy dermokosmetyk inspirowany metabolizmem sportowców, czterokrotnie zwiększa efekty codziennej aktywności, pomagając zachować piękną figurę. Zawiera aż 89%  składników naturalnego pochodzenia. Mikroalga Tisochrysis Lutea, kofeina i ekstrakt z bluszczu intensywnie stymulują proces spalania kwasów tłuszczowych, blokują ich syntezę oraz  przyspieszają drenaż - odpływ limfy z tkanki tłuszczowej. My Coach Elancyl skutecznie wygładza nierówności, działa ujędrniająco i antycellulitowo, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Lekka konsystencja żelu-kremu o odświeżającej nucie zapachowej natychmiast się wchłania nie pozostawiając filmu na powierzchni skóry. Wystarczy aplikacja raz dziennie, najlepiej w trakcie zalecanego minutowego masażu, składniki aktywne uwalniają się długotrwale.

 

My Coach Elancyl Pochodząca w wulkanicznych Wysp Kanaryjskich Mikroalga Tisochrysis Lutea aktywuje aktywne u sportowców beżowe adipocyty, dzięki czemu nawet tak zwyczajne czynności jak taniec, wchodzenie po schodach czy spacer są aż 4 razy bardziej skuteczne w wyszczuplaniu sylwetki.

 

My Coach Elancyl Produkt jest dostępny w 36 spersonalizowanych opakowaniach, co pozwala każdej kobiecie wybrać swoją „motywującą mantrę”.

Marka Elancyl proponuje także Aplikację Slim Coach - indywidualnie dopasowane ćwiczenia, przepisy i porady żywieniowe dostępne w telefonie.

Cena: ok. 128 zł/200 ml (w aptece i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl)

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane