Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Naturalny antybakteryjny żel do rąk Orientana
poniedziałek, 08 czerwca 2020 11:02

 

Naturalny antybakteryjny żel do rąk Orientana w wersji kieszonkowej o zapachu imbiru i trawy cytrynowej. Likwiduje 99,9% bakterii. Pielęgnuje skórę dłoni, nie wysusza i nie podrażnia. Zawiera m.in. ekstrakt z granatu i jagód goji. Gdziekolwiek jesteś – na placu zabaw z dzieckiem, w sklepie, w autobusie, jeśli masz potrzebę zdezynfekowania, będzie zawsze pod ręką, gdyż jest w wygodnym i szczelnym opakowaniu typu airless. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego, powyżej 65% alkoholu pochodzenia roślinnego.

 

Naturalny antybakteryjny żel do rąk Orientana Składniki: Ekstrakt z granatu – bogaty w witaminy A, B i C oraz magnez, wapń, sód, działający ochronnie, łagodząco, oraz wyciszająco na podrażnioną skórę. Ekstrakt z jagód goji – bogaty w składniki odżywcze, minerały, witaminy, kwasy tłuszczowe i sterole, działa ochronnie i stymulująco na skórę. Produkt wegański. Cena: 18,90 zł/30 ml (do kupienia w wybranych drogeriach i w sklepie www.orientana.pl)

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane